Orli stáhli třígólové manko, po brance v poslední sekundě prodloužení ale berou pouze bod

Domácím se povedla první třetina zápasu a třemi góly si zajistili výrazný náskok. Orli sice soupeře přestříleli a minutu před závěrečnou sirénou dokonce vyrovnali, těsně před koncem prodloužení ale inkasovali a z Grazu si odváží pouze jeden bod. Celý článek

Musíme se chytit té poslední kapky naděje, kterou ještě máme, burcuje Erik Němec

Jediným mužem, který v pátek zvedl ze sedaček dva tisíce fanoušků, byl útočník Erik Němec. Ten na konci druhé třetiny snižoval na 1:2. K obratu se tým však nenastartoval. Celý článek

Znojmo nenavázalo na výhru v Maďarsku a s Fehérvárem těsně prohrálo

Čerti se díky dvěma šťastným gólům ujali dvoubrankového vedení a s Orly to nevypadalo vůbec dobře. Naději před koncem prostřední části vykřesal Němec, avšak další branku už diváci neviděli. Znojmo si tak připisuje první domácí prohru v nadstavbové části. Celý článek

Poslední zápas nadstavby juniorům nevyšel, prohráli s Villachem

Až do druhé třetiny byl zápas vyrovnaný, ještě na začátku třetí třetiny měly oba týmy stejný počet branek. Závěrečné dějství ale zcela ovládli domácí, Znojmo tak v tabulce nadstavby končí poslední a vyčkává na soupeře pro play-off. Celý článek

neděle 25. 2.

Starší dorostenci zvítězili v posledním utkání nadstavbové části na domácím ledě proti Salzburgu, ač na začátku druhé třetiny prohrávali o dvě… Celý článek

Pro žijící naději na play-off za trápícím se Grazem

sobota 24. 2.

Pět bodů chybí Orlům na postupovou příčku zaručující účast v play-off. Ukrojit alespoň nějaký bodík se pokusí v neděli od 18 hodin v Grazu, kterému… Celý článek

Junioři podlehli Jesenici čtyřgólovým rozdílem

čtvrtek 22. 2.

Ve třinácté minutě se vedení ujali domácí a do konce třetiny si vybudovali třígólový náskok. Jesenice si vývoj zápasu pohlídala a dovolila Znojmu… Celý článek

Znojemští hokejisté se vrací domů, k odvetě vyzvou Fehérvár

Dva týmy bojující o play-off. Dva týmy, které od sebe dělí jediný bod. Postupové příčky mají již na dosah. Už však nesmí zaváhat. Duel Znojma a… Celý článek

Orli po boji zdolali Fehérvár a na play-off ztrácí už jen tři body

středa 21. 2.

Orli svého soka výrazně přestříleli, přesto skóre dlouho zůstávalo nerozhodné. Devět minut před koncem třetí třetiny sice Biro poslal Orly do vedení,… Celý článek