Domácí zápasy Orlů budou živě opět na internetu

Aktuální zprávy
SO 7. 9. 2013
Spolupráce mezi klubem Orli Znojmo a Playo.tv (dříve Střižna.cz) pokračuje. Zápas Orlů s Fehérvárem sledujte na internetu zdarma!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Také v sezóně 2013/2014 fanoušci Orlů, kteří se z jakýchkoliv důvodů nemohou dostavit na zimní stadion osobně, budou moci sledovat domácí zápasy Znojma v Erste Bank Eishockey lize na internetu.

První kolo, v němž se utká Znojmo s maďarským Fehérvárem, nabídne Playo.tv pro fanoušky z České republiky zdarma. Ze zahraničí je stream zpoplatněn. Z tohoto důvodu je nutné se registrovat. Loni registrovaným uživatelům na Střižna.cz fungují uživatelské účty nadále.

"První zápas nové sezóny jsme se po dohodě s Playo.cz rozhodli fanouškům nabídnout ke zhlédnuti zdarma v plné kvalitě. Mají tak možnost si zcela nezávazně udělat obrázek o tom, zda budou chtít v budoucnu této služby nadále využívat," říká manažer klubu Petr Veselý.

Stream ze zápasu Znojmo - Fehérvár startuje v 17:20 zde.