Vstupenky

Platí do sektorů G1, G2, C, D, E, F + stání, kromě míst obsazených permanentní vstupenkou. Návštěvník s jednorázovou vstupenkou je povinen toto místo majiteli platné permanentky kdykoliv uvolnit.

Děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby a držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma.

na zápasy EBEL

Dospělí120 Kč / 5 EUR
Studenti
Senioři
Děti do 140 cm
ZTP
zdarma

* Mládež a studenti do 26 let obdrží slevu na vstupné po předložení studijního průkazu s fotografií.

NOVINKA! Zápasy Orlů si nyní můžete užít i v exkluzivním prostředí Vistagrill restaurantu s výhledem na ledovou plochu. Více informací naleznete ZDE.

Pro studenty, mládež a seniory se vedení rozhodlo z jednorázového vstupného po předložení ISIC karty nebo jiného studijního dokladu opatřeného fotografií a datem platnosti, respektive občanského průkazu nebo karty seniora odečíst 40 Kč. Držitel průkazu tak po jeho předložení zaplatí za vstup na mistrovské utkání EBEL pouze 80 Kč.

Dnes v 18:30 | Muži
ORLI ZNOJMO