Orli Znojmo Orli Znojmo

Hlavní hospitality partner

VISTAGRILL RESTAURANT

Vistagrill restaurant

Zrekonstruovaná a znovu otevřená restaurace Vistagrill na zimním stadionu, v prostorách bývalého Sport baru, s kapacitou 80 míst a výhledem na ledovou plochu zimního stadionu, s nově vybudovaným přístup přímo ze zimního stadionu.

Restaurace je specializovaná na grilovaná masa, servírovaná na jehlách. Všechna tato maso se připravují na speciálním grilu, který je jediný svého charakteru v České republice. Kromě grilovaných mas připravujeme také speciality zeleninové nebo ovocné. Součástí nabídky restaurace je i takzvané „Zážitkové menu“, kdy je servírováno více druhů mas připravovaných na různé způsoby.

V restauraci je podáváno i denní menu, s polévkou servírovanou v terinách. Hosté mohou vybrat ze tří jídel a díky trendům ve zdravé výživě je jedno z jídel, připravováno ve stylu fitness menu.

Poloha restaurace na zimním stadionu je ideální k zajištění stravování pro hostující oddíly. Na webových stránkách restaurace je možné si objednat skupinové menu. Více informací na www.vistagrill.cz a také na facebooku Vistagrill.

Na jarní sezónu se připravuje zajímavý prostor s venkovním grilem, ve spodní části areálu, přímo vedle restaurace. Toto přírodní atrium s grilem bude určitě vyhledávaným místem, jak pro rodinné oslavy, tak pro firemní akce.

Vistagrill

A kde že se to dobré masiko dělá? ... Speciální gril z Vistagrill ...

Zveřejnil(a) Vistagrill dne Středa 17. říjen 2018

Kontakt:
VISTAGRILL RESTAURANT
Dvořákova 3602/17,
66902 Znojmo

Tel. restaurace / rezervace: 731 441 090
Tel. objednávky pro skupiny / firmy: 731 441 092
E-mail: gato@gatoproduction.cz

Otevírací doba:
11:00 – 22:00 pondělí – čtvrtek
11:00 – 23:00 pátek – sobota
11:00 – 20:00 neděle