Přípravné zápasy 2018/19

kolodatumdomácíhosté
přát. út 14. 8. 2018  Kometa Brno  Znojmo 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 16. Plášek (Štencel, Horký), 24. R. Zohorna, 25. Köhler (Štencel) – 11. Guman (Lattner), v prodloužení 65. Stretch, rozh. nájezd Stretch. Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Měkýš, Otáhal. Vyloučení: 8:10, navíc Guman 10 minut OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 3849. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Sestava KOM: Vejmelka – O. Němec, Mikuš, Gulaši, Mikyska, Bartejs, Štencel, Kučeřík – Zaťovič, Nahodil, Mueller – Plášek, R. Zohorna, Horký – Dočekal, Čermák, Köhler – Mlynář, Süss, Kratochvíl – Meluzín.
Sestava ZNO: Nechvátal – Sedlák, McEachen, Stehlík, Parkkonen, Lattner, Tejnor, Šnajnar – E. Němec, Stretch, Luciani, Beránek, McPherson, Braes, Hlava, Bartoš, Mrázek, Novák, Matuš, Guman, Špaček.
přát. čt 16. 8. 2018  Znojmo  Karlovy Vary 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 10. Guman (Luciani), 42. Stehlík, 55. Mrázek (Matuš, Parkkonen) – 7. Mikúš (Šenkeřík), 38. Šafář (Mikúš). Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 304. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.
Sestava ZNO: Halász (31. Holík) – McEachen, Stehlík, Parkkonen, Tejnor, Lattner, Šnajnar, Kruckovyč – P. Beránek, Stretch, Luciani – Němec, McPherson, Braes – Hlava, Matuš, Guman – Mrázek, Bulín, Špaček – Oščádal
Sestava KVA: Novotný – Rohan, Plutnar, Sičák, Tureček, Šenkeřík, Bernáth, Vágner, Tomeček – O. Beránek, Gríger, Kohout – Stloukal, Kverka, Lapšanský – Havránek, Mikúš, Gorčík – Šafář, Lyszczarczyk, Penc
přát. út 21. 8. 2018  Mountfield HK  Znojmo 17:00
přát. čt 23. 8. 2018  Zlín  Znojmo 18:00
turnaj čt 30. 8. 2018  Košice  Znojmo 20:00
turnaj pá 31. 8. 2018  Gap  Znojmo 15:00