Orli Znojmo Orli Znojmo
TsC2
Přípravné zápasy - čt 14. 8. 2003
Prostějov

Znojmo vede skupinu i nadále

P r o s t ě j o v - Ani ve třetím zápase poháru nenašli Orli přemožitele a na ledě prvoligového Prostějova zvítězili 2:1, o obě branky se postaral Milan Procházka. Po polovině odehraných utkání tak vedou tabulku skupiny C a jsou na nejlepší cestě obhájit svou semifinálovou účast z loňského roku. Další zápas čeká Orly v úterý doma proti Pardubicím.
Domácí Prostějov, který dokázal v předminulém kole doma porazit silné Pardubice, se s chutí pustil i do Orlů. Potvrzením jeho počátečního tlaku byla branka bývalého Znojmáka Jiřího Hradeckého, kterou docílil v dvojnásobné přesilové hře.

Neuběhlo však ani pět minut a bylo srovnáno. Do brejku se utrhl Milan Procházka a s přehledem překonal brankáře Piterku.

Domácí, za které nastoupil i další hráč Znojma Radovan Sloboda, se v průběhu druhé části hry začali dostávat pod tlak Orlů. Hosté byli rychlejší, důraznější i techničtější a jejich převahu zúročil v polovině zápasu opět Procházka.

Třetí část přinesla hokej prvotřídní kvality, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou, čemuž hodně napomáhala častá vylučování na obou stranách. Když ovšem tři minuty před koncem netrefil domácí Kašík odkrytou branku, hosté už těsné vedení uhájili.

Autor: Michal Berg

Statistiky hráčů