Znojemská juniorka se raduje z vítězství

29.11.2018 | Marcela Procházková

První dvě dvacetiminutovky nám o vítězi mnoho neprozradily. Domácím se podařilo smazat náskok, který si Znojmáci během první části hry vytvořili. Rozhodnout tak měla závěrečná třetina, v níž Orli své těsné vedení nakonec uhájili.

19.kolo, čtvrtek 29. 11. 2018
4
Debrecen-Miskolce
5
Třetiny: 1:3, 2:0, 1:2
Branky a nahrávky: 13. Yakimchuk (Csuvar, Szigeti), 24. Filep (Racz), 37. Racz (Filep, Yakimchuk), 56. Kriukov (Racz, Filep) – 8. Sigmund, 18. Bazala (Matěcha), 20. Jonáš (Klus, Hladoník), 44. Kosnar (Svoboda), 53. Sigmund. . Rozhodčí: Salánki - Vincze, Szabó. Vyloučení: 9:9, navíc Darabos (DEM) 5+DKU, Kosnar, Pílek (oba ZNO) 5+DKU. Využití: 2:0. V oslabení: 1:3. Střely na branku: 21:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:5, 4:5.
Debrecen-Miskolce Select: Gönczi – Kriukov, Darabos, NAgy, Csuvar, Papik – FOltin, Racz, Filiep – Yakimchuk, Szigeti, Ivanov – Kocsis, takacs, Orosz.
ORLI ZNOJMO: Kocák – Jonáš, Klus, Šána, Konečný, Pílek, Matěcha – Kosnar, Molnar, Svoboda – Piš, Sigmund, Hladoník – Kuluris, Bazala, Sorger

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Dnes to bylo od nás vybojované utkání. Rozhodčí od druhé třetiny režíroval utkání směrem na domácí stranu, což je v Debrecenu již tradicí. Ale náš tým to zvládl skvěle.