Erste

VIDEO: Starší dorost na domácím ledě pokořen Fehérvárem

This text will be replaced
13.10.2013 | PeM

Mladí znojemští hráči nevyužili hned v úvodu utkání početní výhodu pět na tři a posléze dovolili maďarským Čertům vybudovat si čtyřbrankový náskok. Pohodlné vedení si Fehérvár udržel až do závěrečné sirény.

9.kolo, neděle 13. 10. 2013, 16:45
3
Znojmo
Fehérvár
8
Třetiny: 0:3, 1:3, 2:2
Branky a nahrávky: 14. Szakacsi (Szita), 16. Szita (Pal, Szakacsi), 18. Pracser (Jancso), 32. Szita (Balogh), 36. Szasz (Imre), 40. Balogh (Szita, Kornakker), 57. Balogh (Szita), 60. Toth (Erdei) - 33. Lander (Nahodil), 55. Svatuška (Niederhafner, Tondl), 60. Lander (Kruckovyč, Tondl). Vyloučení: 7:9. Využití: 0:2. Střely na branku: 27:37. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6, 2:6, 2:8, 3:8.
ORLI ZNOJMO: Dočekal (od 36. Daňo) - Kruckovyč, Nahodil, Salát, Pucher, Niederhafner, Zemánek - Tondl, Lander, Svatuška - Voříšek, Fruhwirt, Forman - Pelán, Bulín P.
Fehérvár AV19: Kornaker - Pal, Kelemen, Baranyai, Bors, Szabo, Jarossy, Bolla - Vizi, Imre, Szasz - Szita, Balogh, Szakacsi - Pracser, Kovacs, Jancso - Kiss, Erdei, Toth.

Ohlasy

Petr Konečný (Znojmo): S Fehérvárem jsme poprvé hráli před čtrnácti dny, tehdy jsme podlehli 3:11, dnes to byl lepší výsledek, což je pro mě pozitivní. Také hra byla kvalitnější. Fehérvár a Budapešť jsou dva nejlepší maďarské týmy, akademie. V zápasech s takovými týmy nemůžeme chtít zázraky.

Třetí třetina byla v našem podání dobrá. Dostali jsme některé zbytečné branky, ale nebudeme z toho dělat vědu. Spokojenost stoprocentní není, ale je vidět určitý posun oproti minulému utkání.

V mužstvu máme pouze dva obránce, všichni ostatní beci jsou předělaní útočníci. Víme, že naše zadní řady jsou slabší, proto také inkasujeme hodně branek. Na druhou stranu jsme mezi nejlepšími v počtu vstřelených branek.

Stále čekáme, až budeme mít tři kompletní pětky. Pořád nás trápí zranění, momentálně jsou na marodce obránci Josef Březina, Zdeněk Brabec a útočník Jan Bulín.