Přípravné zápasy - út 7. 9. 2021
21'
40'
45'

Orli dotáhli v Liptovském Mikuláši dvougólovou ztrátu, ale na výhru to nestačilo

Domácí vstoupili do utkání aktivněji a po první třetině vedli hned o dva góly. Druhé dějství patřilo naopak Orlům, kteří vyrovnali díky Filipu Ahlovi a Tomáši Svobodovi na 2:2. Na třetí zásah Liptovského Mikuláše v samém začátku poslední dvacetiminutovky našel ještě odpověď Anthony Luciani, avšak další ztrátu již Znojmo dorovnat nestihlo. Domácí navíc pečetili své vítězství trefou do prázdné branky.

Ohlasy trenérů

Milan Jančuška (Liptovský Mikuláš): V první řadě jsem velmi rád, že jsme mohli změřit síly se Znojmem, účastníkem bývalé EBEL ligy. Jsem spokojený i s výhrou, bylo tam velmi pozitivních věcí. Soupeř byl kvalitní, prověřil nás v situacích, které jsme potřebovali zlepšit. Využili jsme přesilové hry, což mě těší.

Jiří Beroun (Znojmo): Na Liptovský Mikuláš jsme se připravovali, dívali jsme se na nějaké zápasy, ale měli jsme špatný vstup do první třetiny. Byly tam hloupé fauly a ta oslabení jsme neodehráli dobře. Ve druhé třetině se to trochu zlepšilo, ale obecně jsme dělali věci, které si v sezóně nemůžeme dovolit.