Erste

Juniorka s Fehérvárem neuspěla. Domů přijíždí s vysokou porážkou

Juniorka s Fehérvárem neuspěla. Domů přijíždí s vysokou porážkou
23.09.2018 | Marcela Procházková

Po první klidně odehrané třetině začala na ledě ve Fehérváru teprve ta pravá podívaná. Oba celky se do sebe navzájem opřely a do sítě zaplouval jeden kotouč za druhým. Naneštěstí pro Znojmo padla většina přesných střel právě do jejich sítě.

8.kolo, neděle 23. 9. 2018, 14:00
10
Fehérvár
Znojmo
4
Třetiny: 1:0, 4:3, 5:1
Branky a nahrávky: 6. Nemeth K. (Vizi, Almasi), 23. Buzas (Rajz), 24. Mihaly (Madacsi), 31. Peter (Mihaly), 32. Madacsi (Mihaly, Peter), 41. Madacsi (Erdely), 45. Koger (Kovacs), 51. Madacsi (Retfalvi, Mihaly), 55. Madacsi (Sandor), 56. Kovacs (Dezsi) – 22. Hladoník (Piš), 36. Svoboda, 39. Piš (Kosnar), 43. Jonáš. Rozhodčí: Árkovics – Bencze, Márkus. Vyloučení: 8:5, navíc Rajz (FEH) - 10 min. OT. Bez využití. Diváci: 65. Střely na branku: 41:39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1. 5:3, 6:3, 6:4, 10:4.
Fehérvár AV19: Horvath – Sandor, Erdely, Horvath, Kokas, Koger, Halasi, Nemeth A. – Madacsi, Peter, Mihaly – Dezsi, Retfalvi, Kovacs – Buzas, Almasi, Nemeth K. – Vincze, Vizi, Rajz.
ORLI ZNOJMO: 31. Kocák (23. Paťha) – Jonáš, Šána, Matěcha, Pílek, Peří, Klus – Ludvík, Sorger, Bazala – Kosnar, Piš, Hladoník – Fruvirt, Stromko, Del Favero – Vokurka, Svoboda.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Dnes jsme narazili na skvěle připraveného soupeře, který měl ve svém středu pětici hráčů kteří pravidelně nastupují v Erste lize. Proti takovému soupeři nelze být úspěšný bez tréninků na ledě.

Moderní hokej je o bruslení a dobrém pohybu. Ten nám bez toho, abychom byli každý den na ledě samozřejmě chybí. Potom je to těžké, když jste všude o tři kroky pozadu. Závody v plavání bez tréninků ve vodě taky těžko vyhrajete. Ale kluci zaslouží pochvalu za to, jak se vrátili do utkání. V určitých pasážích to nebylo špatné.

Od pátku bychom měli konečně začít využívat náš stadion a začneme se všemi kategoriemi po dvou dlouhých měsících trénovat v normálním režimu. Je třeba udělat maximum proto, aby ve Znojmě přibyla další hokejová plocha. Náš klub dynamicky roste a kapacita jedné plochy nestačí nejen pro mládež, ale i pro širokou veřejnost, která má zájem o veřejné bruslení a samozřejmě pro širokou základnu hobby hokejistů, kteří si zaslouží komfortnější časy.