Erste

Juniorka převálcovala Linz, nasázela mu šest branek

Juniorka převálcovala Linz, nasázela mu šest branek
06.01.2019 | Nikola Katolická

V prvním kole nadstavby nedali mladí Orli Linzi žádnou šanci. V první třetině se uali vedení a už se o něj nenechali připravit. Na konečném vzhledu skóre se svými trefami podíleli Svoboda, Klus, Jonáš, Kosnar, Sorger a Hladoník. Znojemská juniorka se aktuálně řadí na první pozici v kvalifikační skupině B.

N1, neděle 6. 1. 2019
1
Linz
Znojmo
6
Třetiny: 0:2, 1:3, 0:1
Branky a nahrávky: 24. Waismayer – 12. Svoboda (Kosnar), 15. Klus (Jonáš), 26. Jonáš (Hladoník, Piš), 28. Kosnar (Klus), 34. Sorger (Pílek), 43. Hladoník. Rozhodčí: Bartl – Moidl, Reisinger. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 60. Střely na branku: 30:40. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:6.
EHC LIWEST Black Wings Linz: Mocher – Kail, Holzinger, Liesch M., Liesch L., Heinz, Haller, Bichler – Frühwirt, Mayhofer, Mayer – Fedor, Kovanecz, Pühringer – Neumaier, Waismayer, Brunner – Kitzmüller.
ORLI ZNOJMO: Kocák – Klus, Jonáš, Šáňa, Konečný, Pílek, Peří, Hrubý – Piš, Sigmund, Hladoník – Kosnar, Bazala, Svoboda – Del Favero, Sorger, Ludvík – Kuluris, Fruvirt.

Ohlasy

Vstup do zápasu nebyl pro nás jednoduchý, kvůli poruše autobusu jsme šli rovnou z autobusu do utkání. Všichni hráči dnes projevili velkou chuť, vlmi dobrý přechod do útoku a po dlouhé době i kvalitní zakončení. Chtěl bych poděkovat firmě Vyžrálek autobusy za rychlou reakci při výměně autobusu. I jim patří dnešní výhra. Dnes je pro mě sváteční den a kluci mi dali krásný dárek.
 
Facebook