Junioři na Villach nestačili a domů se vracejí s prázdnou

09.09.2018 | Marcela Procházková

Páté utkání v nové sezóně nedopadlo pro mladé Orly zrovna podle jejich představ. Po první části hry ještě existovala pro hostující tým naděje, čtyři přidané branky v třetině následující ale difinitivně pohřbily šance svěřenců Miroslava Vybírala na vyrovnání. Zaskočení Znojmáci tak jen dohráli závěrečnou třetinu, ve které Villach kosmeticky upravil skóre dalšími dvěma góly na 7:0.

5.kolo, neděle 9. 9. 2018, 12:15
7
Villach
0
Třetiny: 1:0, 4:0, 2:0
Branky a nahrávky: 2. Sertschnig (Zeloth, Schützenhofer), 29. Rainer, 33. Müller (Rainer, Pölzl), 35. Pirsch (Wuntschek), 39. Sertschnig (Kleiss), 45. Pölzl (Schützenhofer, Urbanek), 60. Sertschnig. Rozhodčí: Palkövi – Loicht, Kedveš. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 26. Střely na branku: 37:31. Průběh utkání: 7:0.
EC Panaceo VSV: Schmidt – Sivec, Friedrich, Zeloth, Urbánek, Pölzl, Müller – Wohlfahrt, Rainer, Pirsch – Kleiss, Sertschnig, Schützenhofer – Schwarzer, Trink, Friedrich – Wuntschek.
ORLI ZNOJMO: Kocák (35. Paťha) – Šána, Konečný, Matěcha, Pilek, Jonáš, Peří – Sorger, Kosnar, Svoboda – Del Favero, Sigmund, Ludvík – Fruvirt, Bazala, Špaček – Vokurka – Molnár – Machala.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Tento zápas byla výchovná lekce od Villachu. Hráči si nemohou myslet, že se soupeř porazí sám. Je to jen a pouze o přístupu všech hráčů.