Junioři i podruhé poraženi. K vítězství chyběl jen kousek

13.09.2018 | Marcela Procházková

Mladým Orlům se čtvrteční utkání s Györem nevydařilo. Hosté si v průběhu dvou třetin vytvořili čtyřbrankové vedení, které se Orlům dotahovalo jen velmi těžce. Ačkoliv se Znojmáci od druhé poloviny zápasu dali dohromady, velké gólové manko, které si soupeř vybudoval, se jim smazat nepodařilo.

6.kolo, čtvrtek 13. 9. 2018, 18:00
Györ
Branky a nahrávky: 31. Bazala, 39. Svoboda (Sorger), 48. Svoboda (Kosnar), 60. Kosnar – 2. Roth, 22. Antal (Simon), 26. Andras-Csaki (Sandor-Szekely), 30. Karda (Andras, Andras-Csaki), 45. Sandor-Szekely (Tamas, Karda). Rozhodčí: Mayer – Bosnyák, Márkus. Vyloučení: 11:12, navíc Jonáš (ZNO) - 10 min. OT. Využití: 2:2. Diváci: 48. Střely na branku: 37:38. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:5, 4:5.
ORLI ZNOJMO: Kocák (26. Paťha) – Jonáš, Šána, Matěcha, Pílek, Peří, Molnar – Sorger, Bazala, Svoboda – Kosnar, Sigmund, Ludvík – Del Favero, Kratochvíl, Vokurka – Špaček.
Győri NEMAK ETO HC: Orosz – Nagy, Solyom, Andras-Csaki, Szekely, Andras, Takacs – Tamas, Sandor-Szekely, Karda – Antal, Kovas, Simon – Benedek, Roth, Nemeth – Görbea, Tarcsi.

Miroslav Vybíral (Znojmo): Bez pravidelných tréninků na ledové ploše nelze dlouhodobě exisitovat. Je těžké se dostat do zápasu hned od začátku. Když nejdou nohy, je narušená celá hra. Druhou věcí je, že díky zraněním, nemocím a školním povinnostem, v poli nastoupili pouze čtyři hráči kategorie U20. Nicméně jsme zbytečně ztratili 3 body.