Přípravné zápasy - pá 26. 8. 2005
5:4sn
1:1, 1:1, 2:2 - 1:0
Třinec

Třetí remíza v řadě, nájezdy se tentokrát Znojmu vydařily

Z n o j m o - Předposlední zápas letní přípravy sehráli v pátek Znojemští orli na domácím ledě s Třincem a už potřetí za sebou uhráli remízu. Tentokrát však vstřelili dvakrát tolik branek než v předchozích dvou duelech a v následných trestných stříleních byli úspěšnější než jejich soupeř. Během normální hrací doby se za Orly postupně trefili <b>Haman, Chlubna, Čakajík</b> a nerozhodný výsledek zachraňoval minutu před koncem <b>Pucher</b>. Ten pak opět proměnil i svůj nájezd, což se podařilo také Hešovi s Čakajíkem. Oceláři překonali Trvaje pouze jednou, a rozhodující trefu si tak připsal Heš. V dresu domácích nastoupil útočník Jan Fadrný, bývalý hráč Slavie a Českých Budějovic, který minulou sezónu odehrál převážně za Kometu Brno a má i zkušenosti z nižších zámořských soutěží.

Ohlasy trenérů

Miloslav Hořava (Znojmo): Nejsem spokojen s přístupem hráčů k tomuto zápasu. Zbývá nám ještě čtrnáct dní, abychom na tom zapracovali.