Fehérvár
1/3
2/3

Report ze zápasu ZNO vs. FEH (3:6)

Skóre zápasu otevřeli v deváté minutě domácí. Po Sigmundově ráně od modré vznikl před bránou hostů zmatek, toho využil Daniel Piš a nekompromisně dorazil puk do svatyně hostů. O dvě minuty později bylo však vyrovnáno, když Fehérvár zužitkoval přesilovou hru pět na tři. Po Peterově přihrávce skóroroval Milan Horvath, ten se z mezikruží trefil těsně pod horní tyč znojemské svatyně. Ve čtrnácté minutě na znojemského brankáře ujížděl sám Peter, betony znojemského brankáře ale neprostřelil. To se však o dvě minuty později povedlo Hunoru Robertu Csaszarovi, který z mezikruží prostřelil znojemského brankáře. Kolupaev díky clonícím hráčům nic neviděl.

Ve třiadvacáté minutě skóroval po Almasiho přihrávce zpoza branky Akos Nagy, který z prostoru před brankou nekompromisně zavěsil puk za domácího brankáře. O dvě minuty později hosté ještě zvýšili své vedení na 4:1, když Vertes objel celé kluziště a zpoza branky nahrál Honoru Robertu Csaszarovi, ten stál nehlídaný u pravé tyče znojemské svatyně, odkud přesně zakončil do odkryté branky domácího celku. V polovině třetiny ujížděl sám na brankáře hostů Zmeškal, na překonání brankáře však neměl dostatek prostoru. Domácí se však přeci jen prosadili v šestatřicáté minutě. Miščík nahrál z pravého kruhu Filipu Roubalovi, ten si sjel z levého kruhu blíže k brankáři a zavěsil puk za Szelesova záda.

Ve třiapadesáté minutě se trefil Mark Almasi, když po Szabově přihrávce zasunul z prostoru před brankou kotouč za Kolupaevova záda. Od šestapadesáté minuty to Orli zkoušeli bez brankáře, toho využili hosté. V osmapadesáté minutě se přes celé kluziště do prázdné branky trefil Akos Nagy. Jedenáct vteřin před koncem Znojemští ještě poupravili skóre zápasu. Do útočné třetiny vyvezl puk Gleb Zelenkov a nahrál Martinu Kosnarovi, ten z osamocené pozice před brankou hostů zavěsil puk za Szeleszova záda.

Miroslav Vybíral (Znojmo): Opět jsme si neodpustili výpadek v koncentraci. Soupeři jsme darovali přesilové hry hloupými fauly. Je třeba se vrátit k týmové práci, potom máme šanci na úspěch.