Graz
2:5
1:1, 1:3, 0:1

Juniorka jasně přehrála Graz

Znojemští junioři zcela ovládli zápas v Grazu. Zvítězili 5:2, soupeře zasypali více jak šedesáti střelami na branku a po čtyřech utkáních zůstávají na prvním místě se stoprocentní bilancí.

Ohlasy k utkání

Miroslav Vybíral (Znojmo): V týdnu jsme velmi tvrdě trénovali ale máme teď zápasový rytmus čtvrtky a neděle, proto jsme se pomaleji dostávali do tempa. Soupeři jsme v první třetině pomohli dvěma zbytečnými fauly, aby mohl jít do vedení. Vstup do druhé třetiny byl ze strany našeho týmu vynikající. Měli jsme velké množství střel a tlak do branky. Tak by to z naší strany mělo vypadat ve všech utkáních. Hráči si musí uvědomit, že vítězství nepřichází samo a musíme se pro něj obětovat a tvrdě pracovat v každém střídání a trénincích.