LA Stars
1/3
2/3

Report ze zápasu ZNO vs. LAS (4:6)

Jan Vlašín (Znojmo): Kluci hráli v nízkém počtu hráčů to, co měli. Vstup do zápasu se nám dařil, plnili jsme obranné úlohy, které jsme si rozdali. První třetina byla z naší strany nadstandardní, vedli jsme 2:1. Inkasovaný gól osm vteřin před koncem byl pro nás velmi smolný. Využívali jsme hodně brejků, podařilo se nám držet střední pásmo. Začátek druhé třetiny už se nám tolik nevydařil. Bylo tam hodně individuálních chyb a začal se nám rozpadat systém. Kluci hodně propadali a z toho padaly i branky. Víceméně i po individuálních chybách. Po druhé třetině jsme si řekli, že se pokusíme navázat na první část hry. To se nám i dařilo, na soupeře naše hra platila. Poslední třetinu jsme vyhráli 1:0, ale myslím, že to mohlo být ještě lepší. Škoda nevyužité pětiminutové přesilovky, v níž se nám nedařilo zakládání útoku.

Byl to náš druhý zápas během čtyřiadvaceti hodin. Myslím si, že v předělu první a druhé třetiny se v hráčích trochu rozlezla únava a nástup do třetiny tím byl ovlivněn. V poslední dvacetiminutovce ze sebe hráči vymáčkli poslední zbytky sil, za to před nimi smekám.

Přesto první a třetí třetina byly perfektní. Výkon gólmana hodnotím kladně, několikrát nás podržel. Ještě bych chtěl vyzdvihnout výkon tří hráčů, oni vědí, o koho se jedná. Ale musím říct, že celkově osmdesát procent mužstva podalo nadprůměrný výkon.