Erste

Znojemští junioři i potřetí bodují naplno

Znojemští junioři i potřetí bodují naplno
10.09.2016 | Marcela Procházková

Přestože hosté dvakrát získali vedení v zápase, Orli se rozhodně nevzdávali a svého soupeře poctivě dotahovali. Úspěch se dostavil na konci druhé třetiny, kdy se Znojemští probojovali zásluhou Michala Kruckovyče do vedení. To se jim podařilo pohlídat i v závěrečném dějství, kdy výhru ještě pečetil střelou do prázdné brány Filip Jeřábek.

3.kolo, sobota 10. 9. 2016, 15:40
4
Znojmo
Slavija Lublaň
2
Třetiny: 1:1, 2:1, 1:0
Branky a nahrávky: 19. Růžička, 30. Růžička (Jeřábek), 38. Kruckovyč (Svatuška), 60. Jeřábek (Kruckovyč) – 6. Voh (Bohnic), 29. Kujavec (Pazlar). Rozhodčí: Homola – Rampír, Lupač. Vyloučení: 5:3 navíc Vidic (SLB) - 10 min. OT. Bez využití. Diváci: 32. Střely na branku: 51:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.
ORLI ZNOJMO: Gerža – Pucher, Kruckovyč, Hrubý, Brabec, Mandát, Peří – Jeřábek, Fruhwirt, Jambor – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Svatuška, Fruvirt, Niederhafner – Minarčík, Šlégl.
HK Slavija Ljubljana: Sotlar – Kuzman, Leben, Miklavcic, Ciric, Turk, Bernard – Cuden, Pazlar, Zeleznik – Kujavec, Bohnic, Voh – Ilovar, Vidic, Kisovec – Ferle.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Dnes jsme podali zodpovědný týmový výkon proti velmi silnému soupeři. Hráči se dobře přizpůsobili hře na malém hřišti, střela z každé pozice, tlak do branky a disciplína celého týmu, to bylo klíčem k dnešním třem bodům.