Znojemská juniorka podlehla Salzburgu, dvě branky na vítězství nestačily

25.01.2018 | Marcela Procházková

Jako první se do vedení dostali domácí, kteří již v prvním dějství poslali za záda hostujícího brankáře tři kotouče. Ačkoliv znojemská juniorka bojovala a zbývající dvě třetiny Salzburgu gólově stačila, stav utkání se jí srovnat nepodařilo. Nakonec si domů odváží porážku 5:2.

N3, čtvrtek 25. 1. 2018, 18:15
5
Salzburg
2
Třetiny: 3:0, 1:1, 1:1
Branky a nahrávky: 8. Predan (Zitz, Schuster), 13. Predan (Zitz, Schuchter), 17. Zitz (Predan, Stapelfeldt), 34. Sinzinger (Wallenta, Valtiner), 54. Auer (Pfarrmaier) – 29. Rudy (Miščík, Zelenkov), 45. Roubal (Stromko, Štěpanovský). Rozhodčí: Supper – Sporer, Oberhuber. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. Diváci: 10. Střely na branku: 41:27. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2.
EC Red Bull Salzburg: Merra – Valtiner, Pfarrmaier, Sander, Kail, Rattensberger, Wörthner – SInzinger, Motil, Wallenta – Peskoller, Tschiersch, Auer – Nedwed, Barth, Bammer.
ORLI ZNOJMO: Velička – Brabec, Rudy S., Štěpanovský, Hladil, Hrubý, Rudy J.,Peří – Bazala, Růžička, Zmeškal – Piš, Stromko, Roubal – Zelenkov, Kosnar, Miščík – Ligocký.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Naše výkony srážejí individuální chyby zkušených hráčů, a to samozřejmě s kvalitním soupeřem není možné. Od druhé třetiny jsme byli aktivní a hráli jsme velmi dobře. V sobotu na to musíme navázat od prvního střídání. Je třeba vyhrát a zvednout si sebevědomí.