Erste

Junioři po napínavém konci zápasu zvítězili

Junioři po napínavém konci zápasu zvítězili
19.11.2017 | Vojta Pojer

Mladí Orli nastoupili do zápasu jako favorité, ale třikrát prohrávali. Až v samotném závěru zápasu se Znojmu podařilo urvat vítězství na svou stranu. Vítězství režíroval dvěma góly Martin Kosnar.

27.kolo, neděle 19. 11. 2017, 15:00, Nevoga aréna
4
Znojmo
Debrecen-Miskolce
3
Třetiny: 1:2, 1:0, 2:1
Branky a nahrávky: 2. Bulín J. (P.), 22. Kosnar (Miščík, Zelenkov), 52. Roubal (Bazala), 60. Kosnar (Miščík) – 2. Koppany (Racz), 12. Markov (Racz), 49. Kuleshov (Jaroslavov, Sallo). Vyloučení: 3:4, navíc Kiss (DEM) 5+DKU. Využití: 1:0. Diváci: 52. Střely na branku: 49:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.
ORLI ZNOJMO: Velička (Kolupaev) – Brabec, Rudý, Hladil, Štěpanovský, Hrubý, Peri, Bazala – Zelenkov, Košnar, Zmeškal – Piš, Sigmund, Roubal – Buliín P., Stromko, Bulín J. – Ligocký, Růžička, Miščík.
Debrecen-Miskolce Select: Gönczi (Nagy) – Markov, Kiss, Varga, Borbat – Jaroslavov, Sallo, Kuleshov – Racz, Koppany, Szigeti – Kozma, Filep, Nagy Zalan.

Hned vstup do zápasu byl poměrně divoký. Už ve druhé minutě se dostali do vedení hosté zásluhou Martona Koppanyho, který otevřel gólový účet zápasu. Pouhou půlminutu poté ale Znojmo odpovědělo z hole Jana Bulína, který zaskočil soupeře. Ještě v prvním dějství ale Debrecen-Miškolc své vedení navýšil, když se úspěšně trefil Andrei Markov.

Druhá dvacetiminutovka začala z pohledu Orlů perfektně, hned v jejím úvodu opět srovnával skóre Martin Kosnar, který využil nepozornosti v maďarské obraně. Jinak ale prostřední část hry nenabídla téměř nic, jedinou větší šanci spálil na znojemské straně Piš.

Poslední třetina po celou dobu vyznívala lépe pro domácí tým. Ve čtyřicáté sedmé minutě bylo proti hostům nařízeno trestné střílení, ale Zmeškal střelou mezi betony neuspěl. Vzápětí přišla studená sprcha pro domácí barvy, když se Vladislav Kuleshov prosadil z přečíslení. Ani to ale Orlům nevzalo vítr z plachet, jen chvíli poté vyrovnal Filip Roubal. Zápas se už už schyloval k prodloužení, ale najednou předvedl zkrat hráč hostů Kiss, který nesmyslně fauloval Miščíka, za což vyfasoval trest ve hře. V následné pětiminutové přesilovce ses prosadil Martin Kosnar, který svým druhým zásahem přisoudil vítězství Znojmu.

 
×
Dnes v 18:30 | Muži
ORLI ZNOJMO
EC Panaceo VSV