Erste

Dorostenci odvetu nezvládli. V play-off končí ve čtvrtfinále

Dorostenci odvetu nezvládli. V play-off končí ve čtvrtfinále
04.03.2018 | Lukáš Caha

Starší dorostenci nedokázali strhnout čtvrtfinálovou odvetu proti Fehérváru na svoji stranu a sezóna pro ně po prohře 2:4 na domácí půdě končí.

ČF2, sobota 3. 3. 2018, 15:30
2
Znojmo
Fehérvár
4
Třetiny: 1:3, 1:1, 0:0
Branky a nahrávky: 4. Fruvirt (Zmeškal, Kotala), 32. Bazala – 2. Vizi (Somogyi), 9. Almasi (Deszi), 12. Retfalvi (Ambrus). 34. Vizi (Somogyi). Rozhodčí: Doležal, Ondráček – Krejčí, Roupec. Vyloučení: 2:7. Využití: 1:0. Diváci: 111. Střely na branku: 31:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.
ORLI ZNOJMO: Kulhánek – Rudy, Chlubna, Kotala, Šáňa, Andrek, Bartók – Fruvirt, Balciar, Zmeškal – Molnár, Vokurka, Svoboda – Bazala, Šeliga, Špinler – Bittner, Špaček, Konečný.
Fehérvár AV19: Horvath D. – Horvath M., Koger, Nochta, Balajthy, Kis, Hajdu, Kokas – Dezsi, Almasi, Komaromy – Ambrus, Retfalvi, Varga – Somogyi, Vizi, Szabo Za. – Roczanov, Szabo Zs.

Ohlasy

Miloš Šeliga (Znojmo): Bohužel ani druhý souboj v play-off jsme nezvládli. Sezónu teda končíme a od pondělí začínáme pracovat na nové. Chlapci odehráli výbornou sezónu, velmi se zlepšili. Mně se s nimi skvěle pracovalo a věřím, že to byl jen odraz do jejich kariéry. Chlapci na to mají, aby se hokejem živili, musí na sobě ale hodně pracovat. Zároveň chci touto cestou poděkovat celému vedení klubu, městu Znojmo, lidem kteří tu žijí, rodičům, učitelům a všem, co se pomohli postarat o skvělou sezónu.
 
Facebook