Orli Znojmo Orli Znojmo

Ptejte se - Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

prosím nevyplňovat
18. 2. 2019, 18:42
Zdravím,
mám dotaz v jakém stavu je jednání o účasti Orlů v příštím ročníku EBEL ?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, momentálně nemáme k dispozici žádné bližší informace než ty, které jsou uvedeny v krátkých zprávách na hlavní straně webu. Jakmile bude něco nového, vedení klubu o tom bude fanoušky jistě včas informovat. Děkujeme za pochopení.
Lojza
22. 1. 2019, 17:38
Zdravím,
chci se prosím zeptat, proč už nefunguje roznos piv a beer jet, díky.

Odpověď:
Dobrý den, dle vyjádření provozovatele občerstvení se roznos piva, stejně jako Beerjet, ukázal jako ztrátový, a proto od něj bylo upuštěno. Děkujeme za pochopení.
Honza
16. 1. 2019, 22:11
Hezký večer, bude se klub poohlížet po nějaké náhradě za Ryana Kujawinskiho, který už je bohužel do konce sezóny mimo hru?
Díky moc

Odpověď:
Dobrý den, ano, klub se po náhradě za Ryana Kujawinského poohlíží.
13. 1. 2019, 18:13
Zdravím, chtěl bych se zeptat proc už není roznos piva ? Máme žížu!

14. 12. 2018, 01:46
Posleni clanek znojmo-graz 8:4. Skutecne Graz?

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za upozornění.
30. 11. 2018, 23:17
Na stránkách Orli Znojmo je uvedeno, že utkání s Klagenfurtem 7.12. bude vysílat TV SKY. Na stránkách EBEL je ale uvedeno, že je bude vysílat TV SKY i TV Sport 5. Můžete nám prozradit, který z informátorů má pravdu a který si z nás dělá srandu ?

Odpověď:
Dobrý den, zápas budou vysílat obě televizní stanice.
24. 11. 2018, 16:42
Dobrý den. Prosím o informaci kde a kdy seženu týmový plakát pro sezonu 2018-2019 v papírové podobě. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, týmový plakát bude brzy k dostání ve fan shopu.
15. 11. 2018, 21:47
Jaké národnosti byli rozhodčí Miha Bulovec, Trpimir Piragič,
Attila Nagy, Daniel Soos.
U hráčů a trenérů je národnost uvedena,proč není i rozhodčích?

Odpověď:
Dobrý den, vedení ligy si nepřeje zveřejňovat národnost rozhodčích v oficiálních zdrojích.
14. 11. 2018, 22:04
Dobrý den. Chtěla bych se prosím zeptat, zda je možné koupit na jednotlivé zápasy lístky dopředu? Chtěla bych dát otci k Vánocům vstupenky na 6 zápasů, ale nechci kvůli tomu kupovat permanentku. A dále bych se chtěla zeptat, zda je možné tyto lístky koupit za cenu pro seniory nebo budu platit plnou cenu, když je budu kupovat já a jsem pracující? Velice děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, lístky je možné koupit přes Tickeportal. Zde však není možné uplatnit seniorskou slevu. Ta platí pouze v případě nákupu vstupenek na kase zimního stadionu.
Honza
13. 11. 2018, 21:08
Hezký večer, v poslední době byly odvoláni 3 hráči základní sestavy. Kdy se místo nich dočkáme nějaké náhrady(posily)? Díky

Odpověď:
Dobrý den, hlavní trenér se k tomuto tématu vyjadřuje v aktuálním rozhovoru.
Další stránky
123456>>