Ptejte se: Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5674 odpovědí v této kategorii celkem.

Mirda
15. 10. 2018, 11:24

Máte prosím informaci jak dopadl protest klubu k uznané brance, která nebyla, rozhodčím Baluškou ve Feherváru ?

10. 10. 2018, 22:10

Dobrý den, jsem z jiného města, ale EBEL liga mě velmi zajímá.
Mám možnost sledovat někde streamy????,

Odpověď:
Dobrý den, streamy ze zápasů EBEL bohužel nejsou. Vybraná utkání však vysílá televizní kanál SPORT 5.
Honza (Orli Znojmo)
10. 10. 2018, 17:18

Hezký den,
Nemáte už nejaké informace o vývoji našeho protestu proti vymyšlenému gólu ve Feherváru? Jako jestli se to prošetřuje nebo to bylo zameteno pod koberec? Díky

Lukas
9. 10. 2018, 19:02

Dobrý den, podal se protest a výsledek je jaký? Můžete to zveřejnit? Na stránkách EBEL už to je. Balušku na dnešní zápas vetoval klub, nebo ho stáhlo vedení EBEL?
Díky

8. 10. 2018, 22:02

Dobrý den, chci se zeptat jestli neuvažujete návrat do české ligy. Myslím, že té s prominutím šaškarny jako JE EBEL Liga byli dost. Děkuju za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, momentálně o tom klub neuvažuje.
Jirka
8. 10. 2018, 18:46

Prosím vyřiďte tomu pánovi co obsluhuje kostku nad ledem, ať se pokusí opakovat situace, zejména vstřelené branky, alespoň několikrát. Možná mu to dělá program, ale situace je zopakována po 5 vteřinách, což nikdo nevidí, protože se raduje a potom již jen vidíme nápis, že padl gól, gól, gól.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za připomínku a vyřídíme.
28. 9. 2018, 09:27

dobry den chci na hokej se synem do kolika cm ma vstup zdarma nemohu to nikde najit dekuji moc :-)

Odpověď:
Dobrý den, vstup zdarma mají děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby.
cris33 (17)
26. 9. 2018, 16:47

Dobrý den,
Předně bych chtěl pochválit redakci, za super práci, líbí se mi, jak celkem často dáváte různé rozhovory a novinky na stránky, oproti jiným klubům. I přes prázdniny byl minimálně jednou týdně nějaký rozhovor, nějaký článek apod.
Ale jedna věc mě mrzí, nevím, jak moc je to ve vaší kompetenci, ale prakticky ve všech novinách jsme se dočetli, že naše největší klubová legenda Peter Pucher ukončil profesionální kariéru a tady, kde je vlastně doma o tom není ani čárka.
Druhý dotaz, s tím související je jeho dres pod střechou arény. Připadá mi, že klub ne až tak šťastně umí vyznávat respekt ke svým legendám. Těch dresů by tam mělo být samozřejmě víc. Čekalo se na opravu střechy, ale ani teď se do toho klubu moc nechce. Děkuji za odpověď.
Jiří Hrubý

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Co se týče situace ohledně Petera Puchera, klub a hráč komunikují nejvhodnější způsob a termín případného oficiálního rozloučení na znojemském ledě, při kterém by byl vyvěšen dres. Budeme včas informovat.
jenika
25. 9. 2018, 21:28

Bude se hrát páteční zápas ve Znojmě?

Odpověď:
Dobrý den, ano. Led je již připraven a Orli tak v pátek od 18:30 odehrají první domácí zápas v této sezóně.
wissy
19. 9. 2018, 18:37

Bylo by vhodné, jako v minulosti, dávat do aktualit průběžně výsledky odehraného kola.

Odpověď:
Dobrý den, ano, polepšíme se :-)
Další stránky
123456>>