Orli Znojmo Orli Znojmo

Ptejte se - Vedení klubu

Máte nějaký dotaz na vedení klubu Orli Znojmo? Nebojte se zeptat v této rubrice.
Položené dotazy budou jednou týdně hromadně odeslány jednomu ze spolumajitelů klubu.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nesmyslné, duplicitní, či urážlivé příspěvky.

Standa (standa.znojmo@seznam.cz - Znojmo)
11. 1. 2011, 22:02
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, proč se p. Šufajzl rozhodl skončit ve funkci obchodního manažera?

Děkuji za odpověď.


Odpověď:
Pan Šufajzl požádal o ukončení pracovního poměru z čistě osobních důvodů. Poté, co se stal členem zastupitelstva města Znojma za opoziční ODS, se nechtěl dočkat situace, kdy bude za klub vyjednávat o podpoře s novým vedením radnice, a zároveň se vůči němu jako zastupitel kriticky vymezovat. Vnímá to jako vnitřní střet zájmů.
fernetek (Znojmo|Orli)
3. 1. 2011, 10:52
Dnes jsem napsal článek na Diskusní fórum a tímto bych vás na něj chtěl upozornit a taky se zeptat: Opravdu si nejužší vedení klubu myslí,že když jeden tahá hot a druhej čehý,je to dobře?? To opravdu tak málo vedení rozumí hokeji,že se nechá tahat na vařený nudli od člověka,který nejedná ani v zájmu klubu,ani v zájmu vedení.....dělá jen a jen pro sebe a podle sebe... a ve své sebestřednosti poškozuje dobré jméno vás všech a celého klubu!!! Už se o tom špitá i v jiných klubech a na svazu. Měli by jste se zamyslet!!! Jinak budete za hlupáky a hokej ve Znojmě už nevzkřísí ani svěcená voda!!!

Odpověď:
Dobrý den, mám vám od vedení vyřídit pozvání na poradu, kterou představitelé klubu mají v úterý v 16.00 hodin v kanceláři Orlů. Rádi si vyslechnou vaše názory a prodiskutují současné dění. Podle majitelů klubu jsou stejně důležité výsledky áčka i výsledky juniorky. Senioři už se do osmičky dostali, mladíkům do jistoty první šestky ještě trochu chybí. Ale není pravda, že někoho ve vedení zajímá jen jedno, nebo naopak druhé. Budoucnost leží jedině v co nejužší spolupráci obou týmů.
Standa (Znojmo)
12. 12. 2010, 19:29
Dobrý den, mám 2 otázky, které budou zajímat asi všechny fanoušky znojemského hokeje.
Slyšel jsem, že znojemský klub už nemá peníze na tuto sezonu (splácení prvoligové licence panu Vlasákovi), i když jste nám tady tvrdil, že tato sezona je finančně zajištěná, tak by mě zajímalo, jak to ve skutečnosti je?
A jaká bude podpora hokeje nového vedení znojemské radnice, jestli vůbec nějaká podpora bude?

Předem děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů

Odpověď:
Dobrý den, peníze za licenci spláci klub panu Vlasákovi přesně podle smlouvy. S penězi na provoz je to podobné jako v jiných klubech. Stává se, že nám někdo zaplatí později, takže to není zcela ideální. Nevěřte ale každému drbu.
Michal (buchtmic@centrum.cz - Znojmo|Orli Znojmo)
12. 12. 2010, 15:18
Dobrý den chodím na znojemský hokej více než patnáct let.Jen mně připadá že v poslední době to směřuje pomalu ale jistě do velké propasti.Měli byste stím už konečně něco dělat.Pokud nemáte peníze jak z dobrých zdrojů vím.Tak základem každého dobrého podniku je prezentovat se. Nalákat lidi na hokej.Něco objetovat pro to aby začali chodit.Dřív byl stadión vyprodaný a to jsme hrály i druhou ligu.Když budete mít plnej stadión tak se velmi dobře zaplní pokladna.Alespon budete mít na výplaty.Samozřejmě musí hráči odvádět výkony takové aby lidé chodily. Nemáme špatný mančaft.Jen to chce dodat správné impulzy.Není možné aby hráči z ničeho nic přestaly hrát.Je to viditelné až moc.Pokuste se stím něco udělat.Byl bych nerad kdyby měl hokej ve Znojmě končit!

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za vaše rady. Pokud vše víte z vašich dobrých zdrojů, tak asi nemám, co bych vám odpověděl. Snad jen, že výplaty hráčům platíme.
Mára (Znojmo)
12. 12. 2010, 14:05
Nazdar Šufy,
jenom jedna otázka, proč jsi svolil k této kolonce pro fanoušky, když nejsi schopen adekvátně odpovědět?
Zdarec manažere!

Odpověď:
Ahoj Máro, snažím se odpovídat jednou týdně - alespoň na ty otázky, na které znám odpovědi.
djpar (a - zn)
5. 12. 2010, 01:12
dobry den chtelo by to nejake posili hokej ve ZN nesmi skonict naschle

Odpověď:
Věřte mi, že sportovní vedení situaci vnímá a dělá co může.
Josef (Znojmo)
3. 12. 2010, 10:10
Dobrý den pane manažere. Chtěl bych se zeptat, jakou ochranu plánujete na utkání s Třebíčí. Já sedím docela blízko hostujícího kotle, defakto hned vedle něj, a na zápasy vodím i svého syna. Fakt je ale ten, že mám strach ho vzít sebou, protože mi dosavadní ochranka připadá neadekvátní. Podotýkám, že v Třebíči jsem byl a i ze synem, protože tam to je diametrální rozdíl. Proto se Vás ptám, jestli jste schopni zabránit případnému provokování a nějákému ataku, což se v minulém roce stalo a já musel s malým klukem jít až někam pod kotel..Díky za včasnou odpověď

Odpověď:
Díky za dotaz. Řešíme to s bezpečnostní agenturou a ve spolupráci s dalšími složkami.
Jirka (Orli Znojmo)
13. 11. 2010, 07:00
Proč nejsem vůbec překvapený.Po třech týdnech se dočkáme milostivě odpovědi na otázky,ale jen na ty co se hodí.Zbytek otázek se klidně smaže,paráda jen tak dál.Silně mi to připomíná pořad pana Donutila "Ptejte se mně na co chcete,na co chci vám odpovím".Omlouvám se i za další pisatele,že jsme si dovolili obtěžovat dotazy,které nechválí vaši vyčerpávající práci a nezájem o komunikaci s fanoušky.Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. Několik příspěvků jsem opravdu smazal. Byly to ty, které se opakovaly, anebo obsahovaly invektivy bez konkrétní otázky.
Luďa (Znojmo|Orli)
12. 11. 2010, 14:13
Tak vám pánové děkuji,za vyčerpávající odpovědi. Celé to svědčí o tom,jak si vážíte a co si myslíte o fanoušcích. Vám ,ale pánové líbat prdel nebude nikdo z nás! Bez fanoušků můžete hrát tak akorát kuličky za Pakistán. Takže se probuďte a začněte komunikovat. Pokud je tam lempl,který neumí,kromě jiného,ani na rovinu říct,že nestíhá nebo z finančních důvodů nemůže,měl by to udělat někdo za něj.

Odpověď:
Děkuji za budíček.
fíK (Znojmo)
31. 10. 2010, 20:01
Zdravím slibovali jste na začátek sezóny jako velké překvapení rozleskávačky a skutek utek....

Odpověď:
Dobrý den, roztleskávačky bohužel zatím nebudou. Ztroskotalo to na malém zájmu děvčat. Mělo jít o zájmový kroužek složený z fanynek, které baví tanec a chtějí se něco nového naučit. To ale neklaplo, a na angažování profi tanečnic klub nemá dost peněz.
Další stránky
123456>>