Orli Znojmo Orli Znojmo

Ptejte se - Marek Schwarz

Do čtvrtku 13. října 2016 jste měli možnost posílat své dotazy na brankáře Marka Schwarze.

Fanoušek Fanoušek
13. 10. 2016, 23:28
Ahoj Marku, jak vzpomínáš na zápasy proti Znojmu před sedmi lety ještě v ELH, kdy jsi chytal v dresu Mladé Boleslavi a znojemské hráče si mnohdy přiváděl k šílenství, tehdy si v závěru sezóny vychytal čisté konto a se svým týmem si slavil hubenou výhru 1:0, pamatuješ? :)
Doufám, že čistá konta přijdou i ve Znojmě, držím pěsti ;)

Odpověď:
Ahoj, pamatuji si na to. Jak jsem již říkal, do Znojma jsem jezdil moc rád. Znojmo pro mě bylo strašně sympatický soupeř a jsem spokojený, že jsem teď tady. Děkuji za podporu!
13. 10. 2016, 20:31
Ahoj Marku. Já jsem syn tvé sestřenice a s kámošema a rodinou u tebe máme velikou podporu. Jen se tě chci zeptet, kdo ti z Liberce nejvíce zchází. Přeju ti hodně štěstí ve Znojmě.

Odpověď:
Ahoj Vašku, děkuji za podporu! V Liberci jsem měl hodně kamarádů od spoluhráčů, přes kustody, maséry... Nemůžu říct jednoho člověka, který mi schází nejvíc. Děkuji za podporu!
13. 10. 2016, 20:14
Ahoj Marku, říká se, že Znojmo má nejlepší brankářskou dvojici v EBEL a já to tak taky vidím. Souhlasíš? :-) _ Díky, že jsi ve Znojmě. Díky za Tvoje výkony, v době, kdy to celému týmu nešlo. Hodně štěstí Tobě i všem Orlům v sezóně. Máte na to tu ligu vyhrát, dejte to prosím! Nutně potřebuju titul v EBEL. Nutně! Díky.

Odpověď:
Ahoj, jo! Titul zvládneme (smích). Děkuji za podporu.
petr 61
13. 10. 2016, 13:26
Ahoj Marku. Na kterém stadioně v extralize a v EBEL, se ti líbí a chytá nejlíp (samozřejmě kromě Znojma).

Odpověď:
Ahoj, v EBEL jsem toho tolik ještě nenavštívil. Jsem ale překvapený, že ty stadiony jsou všude pěkné. To bych tedy zhodnotil až později. V extralize jsem neměl rád Chomutov. Tam se mi chytalo špatně, jinak mi to asi bylo jedno.
Katka
12. 10. 2016, 22:18
Dobrý den s kým si nejvíc rozumíte v týmu? Děkuji. Ať se daří!

Odpověď:
Dobrý den, se všemi. Nejvíc se bavím asi s Tomášem Plíhalem, Peterem Pucherem a Patrikem Nechvátalem.
I.
12. 10. 2016, 22:17
Ahoj Maro, moc te zdravím.Opožděně gratuluji k titulu s Libercem, moc jsem vám fandila, takže jsem i moc ráda, ze jsi u nás!!! Mam jen 3 stručné otázky:1)oblíbená kapela,zpěvák 2)oblíbené jídlo 3)oblíbená barva.
Snad jsi ve Znojmě spokojenej, a ať to lape! PS. : mas paradni káru😄

Odpověď:
Ahoj, děkuji za podporu. 1) Těžko říct. Mám rád zahraniční metal. 2) Rád si dám sushi, ale taky ty české klasiky. 3) Asi černá, bílá...
Petr
12. 10. 2016, 20:22
Ahoj, jak trávíš volný čas ve Znojmě? Stačil si už projít historické jádro města, navštívit podzemí, rotundu, hrad, Radniční věž nebo nějaký vinný sklípek ;) ?
Přeji jen to jen ;)

Odpověď:
Ahoj, postupně to všechno procházím. Moc se mi tady líbí. Vinný sklípek jsem ale ještě nenavštívil. To spíš až po sezóně (smích). Víno mám rád, ale že bych poznal, z jakého je svahu, to ne (smích).
Tomáš
12. 10. 2016, 19:19
Ahoj Marku, jak se Ti líbilo v Liberci? A které město je podle Tebe hezčí, Znojmo nebo Liberec? Děkuji za odpověď a přeji hodně životních i sportovních úspěchů.

Odpověď:
Ahoj Tomáši, v Liberci jsem nebydlel, takže jsem ho ani tolik nepoznal. Má tu výhodu, že je v horách. Když ale porovnám města, tak je pro mě zajímavější Znojmo. Mám rád historii. Děkuji!
PAŤA
12. 10. 2016, 17:16
Ahoj Máro, doufám, že si z chyb nic neděláš! Máš moji podporu:) Přeji ať se ti moc daří!!!

Odpověď:
Ahoj, moc děkuji!
Věrný fanynky
12. 10. 2016, 17:12
Ahoj Schwarzíku,jsme moc rády, že jsi ve Znojmě a chtěly by jsme se zeptat, jestli tvůj syn taky hraje hokej? :)
Jinak už všechny otázky, na které jsme se chtěly zeptat jsou zodpovězeny.
Ať se daří, jseš borec! :)

Odpověď:
Ahoj, můj syn začal trénovat ve Znojmě. Zatím je to útočník. Děkuji!
Další stránky
1234>>