Tesla Orli Znojmo Tesla Orli Znojmo

Ptejte se - Peter Pucher

Do pondělí 12. prosince 2011 můžete pokládat své otázky Peteru Pucherovi.

Denis (Znojmo Orli)
12. 12. 2011, 23:29
Ahoj Peťo, hlavně bych ti chtěl popřád co nejlepší sezónu věřím, že nam toho ještě hodně ukážeš. Mám jen takovou malou otázku jak probíhalo to vánoční focení,kde sedíš na saních a táhne tě Jirka Beroun. Kam až tě dotáhl? Jak to vše vzniklo? Bude ještě víc takových fotek? Pozdravuj kluky v kabině, snad to playoff uděláte :-)

Odpověď:
Ahoj, mně jen řekli, že se bude fotit, tak jsem šel tam, kam jsem měl jít. Focení probíhalo v pohodě, byla legrace. Děti byly úplně úžasné, ze začátku se trochu styděly, ale potom to odeznělo. Házely tam po sobě sněhovými koulemi, to je velmi bavilo. Jirka Beroun mě nedotáhl nikam, bohužel tam nebyl sníh, tak se nám to trochu zadrhávalo. :-)
špajda.m (Orli Znojmo)
12. 12. 2011, 22:57
Ahoj Pepe, dotazů tady bylo dost a dost, tak bych Ti chtěl jen popřát, ať se daří a ať to tam padá nejen tobe a těm, co tak skvostně nahráváš, ale i všem ostatním.
Ale tak ještě nehokejovou otázku: Jaký filmy/seriály máš rád nebo na jaké sporty se rád díváš?
Tak se měj a hrajte, chlapi, tak jak poslední dva zápasy ;-)

Odpověď:
Ahoj, filmy mám rád. Hlavně české filmy, komedie z let 70. a 80. např. s Menšíkem. Mám rád starší české pohádky. Podívám se i na americké filmy, které běží v televizi, s tím nemám problém. Seriály moc nesleduju. Ze sportů se rád podívám na tenis.
Budeme se snažit dělat vám radost i nadále.
P€TR (Znojmo Orli)
12. 12. 2011, 22:01
Zdravím Petere,
Nevím jestli se už někdo ptal ale netoužíš si zase zahrát s M. Uramem ve Znojmě ? Jinak přeji hodně štěstí a gólů.


Odpověď:
Ahoj, ptalo se mě na to už asi čtyřicet dva lidí. :-) Ale rád zopakuji - Chtěl bych si s Markem zahrát.
Díky.
Hanča (Znojmo)
12. 12. 2011, 21:17
Ahoj Petere. Seš výbornej hráč. Co máš rád za jídlo? Měj se pěkně a pozdravuj kluky v kabině.

Odpověď:
Ahoj, děkuji. Já jako správný Slovák mám nejraději halušky.
Pozdravovat budu.
Du_Blade (Znojmo)
12. 12. 2011, 16:37
Dobrej
Možna už se na to tady někdo ptal ale nece se mi to prolízat:-) Jsem se chtěl zeptat proč ste si zvolil zrovna číslo 33?
Díky za odpověď

Odpověď:
Zdravím, to číslo jsem si vybral na vojně v Popradě, poradil mi ho kamarád. Říkali jsme si, že je to takové pěkné číslo, tak jsem si ho vzal.
Voky (vokyyy@seznam.cz - Blížkovice)
12. 12. 2011, 15:25
Dobrý den :) chtěl bych se zeptat jestli máte před zápasem nějaký rituál :) a planujete ve Znojmě zůstat??? Já doufámn že ano protože jsem vašemu příchodu nemohl ani uvěřit :) Mnoho golu a asistenci a uspěchu celému týmu přeju ;)

Odpověď:
Dobrý den, žádný speciální rituál nemám. Zůstat chci co nejdéle.
Děkujeme za podporu.
Janka (Blížkovice)
12. 12. 2011, 14:42
Ahoj Peter, jak to vypadá s tvou trenérskou licencí? Před sezónou se psalo, že ses dal na studium, už máš po zkouškách? Jestli ano, jak probíhaly? :-) Ať se ještě dloooouho daří! J.

Odpověď:
Ahoj, studium jsem ukončil před dvěma týdny. Jsem rád, že se vše povedlo. Zkoušky probíhaly v pohodě, myslím, že nebyl problém. Chtěl bych pozdravit zkoušející, kteří mě zkoušeli. Děkuji. :-)
Feedy-speedy (Feedy-speedy@orli.cz - Znojmo)
12. 12. 2011, 14:17
Ahoj.Dotazů už tady padlo mnoho, tak už mě napadá snad jen jeden: "Fakt má T. Komínek na těch jeho krasobruslařských bruslích vepředu zoubky?" :-) :-) :-)
Jinak přeju hodně úspěchů tobě i celému týmu a děkuju za radost, kterou jste nám posledníma zápasama udělali. Ať slouží zdraví a vidíme Tě na zápasech v orelském dresu ještě aspoň 10 let. :-)

Odpověď:
Ahoj, nemá na bruslích zoubky, jsou to normální brusle, jen mají bílou barvu.
Děkuji za přání, doufám, že vám budeme dělat radost i nadále.
Alessio (Znojmo City)
12. 12. 2011, 13:42
Dobrý den pane Pucher,
chtěl bych se Vás ve svém druhém dotazu zeptat, zda jste hrál za nějaký zahraniční klub (mimo ČR a SR), případně zda jste byl někdy draftován z NHL ?
Díky.

Odpověď:
Dobrý den, draftovaný jsem nebyl, nehrál jsem za žádný zahraniční klub.
Miroslav (Znojmo)
12. 12. 2011, 11:32
Zdravím, Petře, poslední dobou se znojemští hráči dostávají do bitek (Stehlík, Jarůšek), nechystáte se je napodobit? Vás bych se docela rád viděl bít :-) I když chápu, že Vaše síla je v něčem úplně jiném. Vyprovokal Vás již někdo k nějaké bitce (ať už v této sezóně, nebo v letech předchozích?). Děkuji za odpověď. Mirek.

Odpověď:
Zdravím, já se moc nebiji. Naposledy jsem se bil snad někdy v juniorce nebo dorostu. Kdyby na to přišlo a někdo by do mě skočil, tak není problém se pobít. Ale nevyhledávám to a raději hraji hokej, tvořím hru, dávám góly.
Další stránky
123456>>