Tesla Orli Znojmo Tesla Orli Znojmo

Ptejte se - Vojtěch Němec

3. 11. 2020, 15:53
Dobrý den,
Vojto rád bych se Vás tímto chtěl zeptat na několik otázek :-)
Co si myslíte o tabulkovém odstupném, které funguje v české extralize? Představuje, dle Vás, právě tento systém jeden z hlavních problémů v českém hokeji, kdy mladí hráči odchází do zahraničí?
Z pozice zkušeného hráče můžete dnešním mladým hráčům předávat Vaše poznatky k jejich hře, jak právě ti mladší hráči na tyto poznatky reagují?
Domníváte se, že o kariéře mladých juniorů většinou rozhodují činovníci klubů, kteří u nadějného hráče přemýšlí jak jej nejlépe prodat?
Kdybyste si mohl vybrat jakoukoliv hokejovou ligu na světě, vyjma NHL, kde byste si chtěl zahrát a proč?
Předem děkuji za Vaše odpovědi a přeji Vám hezký den :-)

Odpověď:
Dobrý den,
Tabulky: jasně, tabulky jsou peklo. Také jeden z hlavních bodů hráčské asociace je právě úprava nebo odstranění tabulek. Vysvětlení této problematiky by bylo na dlouho, ale vzhledem k tomu, jak jste položil otázku si myslím, že o tom něco víte a není důvod to tu rozebírat.
Ano, jsem již starší, při přípravných zápasech jsem byl na střídačce a občas klukům něco řekl, stalo se pak, že za mnou i sami chodili a ptali se, co a jak. Takže reagují dobře, chtějí se zlepšovat. Faktem ale je, že stále jsem ještě hráč a taky dělám chyby, takže nemám komu co radit :)
V ČR je bohužel vše o financích. Není jich tu ve sportu tolik, co třeba v Americe. Takže ano, je jasné, že když se objeví nějaký talent, každý se ho bude snažit zpeněžit.
A konečně kde bych si chtěl zahrát? Já jsem technický hokejista, nemám moc rád hru do těla, radši mám kombinaci, kličku, takový spíš exhibiční hokej a takový se nikde na světě nehraje. Každopádně mým snem bylo vyzkoušet si KHL, protože tam jsou největší kluziště a podle televize to vypadá, že tam právě na tu kličku a kombinaci je dost prostoru.
Ladislav krecek (ladislavkrecek@seznam.cz)
15. 10. 2020, 12:19
Panel nemec,kde vydite budoucnost orlu,v ceskych soutezych nebo v ICE-eishokeylize (ebel)?

Odpověď:
To je spíš otázka na vedení, myslím ale, že znojemští fanoušci už si zvykli na působení v mezinárodní soutěži a byli by rádi, kdyby se do ní Orli vrátili. Já osobně bych si bývalou EBELku taky rád vyzkoušel.
Jan Pohanka (reditel@ohkbv.cz)
15. 10. 2020, 10:27
1)Vojto, jak to vidíš vývojem krizového scénáře pro letošní hokejovou sezónu v ČR? Výpadky zápasů, stadiony bez diváků, jsi optimista?
2)Po zdravotní stránce jsi již připraven nastoupit a hrát hokej, bohužel jen slabší ligu pro takového ostříleného borce na extraligové úrovni?

Ať se ti líbí ve znojemském klubu( je mně líto, že letos nehrají Ebel ligu - víme proč)
Děkuji za odpovědi JP

Odpověď:
1. Chtěl bych být optimista, bohužel všichni vidíme, jak se to zatím vyvíjí a podle mě se druhá liga nerozjede dříve, než v lednu. Bez diváků je to samozřejmě zvláštní, není to ono, všichni si přejeme, aby pandemie skončila a sport a vlastně i život jako takový byl zase stejný, jako předtím.
2. dnes jsem poprvé trénoval ve výstroji, pokrok tu je, ale stále to ještě není 100%. Budu doufat, že se to bude den ode dne lepšit a než vypuknou zápasy, budu připraven nastoupit. A ačkoliv mě nazýváte ostříleným extraligovým borcem, myslím, že budu mít co dělat, abych se vůbec v druhé lize prosazoval.
15. 10. 2020, 09:23
ČaO Vojto ještě prosím kam maš vyřízené střídavě starty díky

Odpověď:
Co vím, tak zatím jen za volant kamionu. :-D
FanZnojmo (realvj2@seznam.cz)
14. 10. 2020, 20:35
Ahoj Vojto, chtěl bych se zeptat jestli se nějak liší Orli od Komety co se týče zázemí, tréninků atd.
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Ahoj, Znojmo se prezentuje i ve druhé lize jako profesionální tým a proto tomu zázemí i tréninky odpovídají.
14. 10. 2020, 19:31
Dobrý den , jak vám bylo , když jsem vám říkal, že profíci by se měli umět vyrovnat s tlakem okolí mužstva . Při zápase s Hodonínem na C tribuně .

Odpověď:
Dobrý den, vyrovnal jsem se s tím jako profík :-D
14. 10. 2020, 19:30
Dobrý den, Vojto
1.Když jste rozvázal spolupráci se Škodovkou, pomýšlel jste na návrat do brněnské Komety?
2.Kariéru nejspíše ukončíte ve Znojmě, ale kdyby přišla nabídka z Brna, přemýšlel by jste nad ní? Byl jste nejlepším centrem Komety a několik jejich zápasů jste rozhodl
3. Není to otázka ale fakt, že jste byl, jste a budete miláčkem brněnského publika.
Ať Vám to za Znojmo střílí a hlavně zdraví!

Odpověď:
Dobrý den, Lucie,
1. na návrat do Komety jsem pomyslel, lhal bych, kdybych tvrdil, že ne, ale nakonec to nedopadlo, vlastně nikdo ani pořádně nevěděl, že v Plzni končím, jelikož po tom, co vyšlo najevo, že jsem podepsal do Znojma, mi volali ze dvou extraligových klubů, že o mě mají zájem a že vůbec nevěděli, že odcházím z Plzně.
2. Já myslím, že v Brně je teď spousta kvalitních hráčů a nabídka nepřijde, ale kdyby ano, nejspíš bych neodmítl.
3. děkuji
Adam Šťáva (Adam.Stava1@seznam.cz)
14. 10. 2020, 18:28
Jaký je to rozdíl hrát extraligu a 2ligu provás.Jak se vám líbí město Znojmo.doufám že budete bodovat každý zápas po zranění.Apřeju celému týmu hodně štěstí a úspěchů.

Odpověď:
Druhou ligu jsem hrál naposledy v roce 2007, od té doby se určitě hodně posunula a změnila. Já se každopádně budu snažit k oběma soutěžím přistupovat stejně, jelikož jsme si nastavili jasný cíl a tím je druhou ligu vyhrát. A když do toho člověk nedá 100 %, tak ani ve druhé lize nemá šanci na úspěch! Děkujeme za přání
14. 10. 2020, 18:09
Nazdar Vojto kdy vjedes do bruslí ?hodně štěstí přeju soused s Polní

Odpověď:
Nazdar sousede, do bruslí jsem vlezl poprvé dnes (7. 11.).
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
14. 10. 2020, 17:59
Dobrý den,
Co Vás na druhé lize:
a) překvapilo
b) zklamalo
2. Jaký je nevětší rozdíl v tréninku a návicích oproti Kometě? Jaká Kabina byla lepší? a ským si nejlépe rozumíte?
Děkuji za Váš čas.
Jakub L.


Odpověď:
Ahoj Jakube, myslím, že mě zatím nic nepřekvapilo ani nezklamalo, bohužel se toho moc neodehrálo, takže ani nemám moc podle čeho posuzovat.
Rozdíl v tréninku vám taky moc nerozeberu, bohužel kvůli zranění jsem toho moc neodtrénoval. Takže jediný rozdíl, který jsem zaznamenal: v Kometě byly v šatně tabule, na kterých byl celý trénink namalovaný předem a na ledě už jsme pak jeli bez nějakých přestávek na kreslení cvičení. A porovnávat kabiny se úplně nedá, každá je úplně jiná už hlavně proto, že věkový průměr je úplně jiný. Tady ve Znojmě jsem nejstarší a vnímám to jinak, než když jsem byl v Kometě mezi mladšími.
Rozumím si snad se všemi, nejvíc času vzhledem k dojíždění trávím s Tomášem Svobodou, bydlíme kousek od sebe, takže se vídáme i v Pohořelicích.
Další stránky
12>>