Orli Znojmo Orli Znojmo

Ptejte se - Chris Holt

Aleš (Rada)
15. 2. 2015, 09:18
Ahoj chrisi zustavaš po sezoně ve znojmě??!!

Odpověď:
Ahoj, už jsem odpovídal.
30. 1. 2015, 08:59
Ahoj,máš rád české jídlo,pivo,holky?

Odpověď:
Ahoj, popořadě: dobré, lepší, NEJLEPŠÍ!! :-)
Radek Dusík (Dr.Whoo@seznam.cz)
29. 1. 2015, 22:51
Hello Chris, do you know what was happening to Rick DiPietro in 2007? He had many injuries. So, I am asking, aren´t you scared, when you are under huge pressure, and there is a lot of players, and also, danger around you? I would be pretty scared from all the blades and possible pressure injuries (broken neck, leg or arm). And second question. How does it feels, when puch hits your mask? Is it very wierd and dizzy feeling, or is it totaly ok? Thanks for answers and good luck in next years :-)

Odpověď:
Normally i can sense when a situation is about to become dangerous or when a player is about to hit me. I do the best i can to absorb the impact, but the priority is to make the save so sometimes i have to leave myself in a vulnerable position in order to defend the goal. When i get hit in the mask, it normally isn’t a problem, just very loud in my ears. Sometimes it takes a few minutes for my hearing to return which is a little scary. The helmets are made so well these days that i feel pretty safe… the worst i have gotten is a headache or very minor concussion. I never get mad when my teammates hit me in the head in practice. It is part of the job i guess :-)
Ales Hladik (aleshladik@hotmail.com)
29. 1. 2015, 21:26
Ahoj Chrisi, je to pro tebe velky rozdil hrat za Znojmo oproti NHL...., jestli ano..., pozitivni?

Odpověď:
Hrál jsem v NHL jen velmi krátce, ale ve zkratce je styl hokeje v Evropě a Americe odlišný.
29. 1. 2015, 20:46
Ahoj Chrisi chtěl jsem se zeptat jestli se ti tu líbí víc než když jsi byl v Dinamo Riga a co si myslíš o fanoušcích zde ve Znojmě?
PS: Strašně tě obdivuji a doufám že zde zůstaneš co nejdéle :)

Odpověď:
Ahoj, oba týmy i fanoušci jsou dobří.
29. 1. 2015, 19:43
ahoj Chrisi moc se líbíš jako hokejsa a také tě moc obdivuju zato že si na nic nehraješ moje otázka je jaký pocit je když vyhráte 5:4 a ty propustíš gol nadává trenér na tebe nebo na všechny

Odpověď:
Ahoj, trenér na mě nikdy nekřičí. Navíc nerozumím tomu, co česky říká :-) Nejpřísnější jsem na sebe já sám, takže i kdyby mi cokoliv vyčítal, určitě už jsem si to předtím vyčítal sám taky. Ne všechny góly jsou frustrující. Někdy soupeř předvede hezkou akci a gól si zaslouží, někdy zkrátka někdo udělá chybu. Pak je to frustrující.
29. 1. 2015, 19:42
Ahoj chrisi jak dlouho se plánuješ u nás zdržet ?

Odpověď:
Ahoj, počkáme a uvidíme.
Syfazoo
29. 1. 2015, 18:12
Ahoj Chrisi,
oblíbený tým nhl? Kde by sis chtěl ještě zahrát? Hokejový vzor?

Odpověď:
Ahoj, myslím, že jsem na vše odpovídal.
29. 1. 2015, 18:01
Jak na tebe zapůsobilo divácké hlediště když volali tvoje jméno ????????????? jeto výborný pocit ?????? :)

Odpověď:
Je to super pocit, slyšíme vás na ledě dobře!
29. 1. 2015, 15:27
Ahoj Chrisi,
chytáš skvěle. Je škoda, že jsi udržel pouze jedno čisté konto, zasloužil by sis jich více. Co plánuješ dělat po skončení sezony? V příští sezoně se chystáš nastoupit již v jiném týmu nebo v našem znojemském? Každopádně hodně štěstí v bráně.

Odpověď:
Plánuju tvrdě trénovat a strávit co nejvíc času s rodinou.
Další stránky
123456>>