Tesla Orli Znojmo Tesla Orli Znojmo

Ptejte se - Patrik Eliáš

Patrik Eliáš odpověděl na otázky, které bylo možno pokládat do 15.12.2004.

Eli (Orli!)
15. 12. 2004, 20:55
Ahoj Patriku, jsem tvá velká faninka a trochu mě mrzí tvůj odchod do Ruska, ale s tím už nic nenadělám, tak ti tam přeji hodně štěstí. Mám pár otázek. Po ukončení kariéry se plánuješ vrátit zpět do čech, nebo zůstaneš za mořem? Jakými jazyky se domluvíš? díky za odpověď a přeju mnoho úspěchů!

Odpověď:
Mrzí mě, že vás trochu zklamu, ale člověk se musí dívat do budoucna a uvidíme, jak to všechno dopadne. Spíš bych viděl reálnější, že zůstanu žít ve Státech. Člověku se ale může změnit život ze dne na den. Domluvím se jen česky a anglicky. Děkuji za přání.
George (George@altas.cz - Třebíč)
15. 12. 2004, 20:49
I mně je líto toho, jak jste se postavil k Třebíči. Když jste pomohl Tomáši Zelenkovi, tak Vás všichni nosili na zádech. Teď mi spíš připadá, že ta celá akce byla jen pro to, že jste se chtěl zviditelnit. Kdyby tomu tak nebylo, tak proč se k Třebíči stavíte nyní zády. Vůbec nevím, proč jste ministrem sportu Horáckého a podhoráckého knížectví, když se k nám vůbec nehlásíte. Je to pěknej hnus, jak se k rodnému městu nyní chováte.

Odpověď:
Nechápu, proč soudíte, že se k Třebíči stavím zády. Na to, proč jsem ministrem sportu Horáckého knížectví se musíte zeptat pana Donutila, proč zvolil zrovna mě.
S Tomášem jsme velice dobří přátelé, potkala ho ta věc a já jsem mu chtěl pomoct hlavně v těch začátcích. Pokud za tím lidi vidí něco jiného, tak na to nemají správný pohled a nemá cenu jim nic vysvětlovat.
Vladka (Třebíč)
15. 12. 2004, 20:22
Mrzí mě vaše výroky na téma vztah k Třebíči, vašemu rodnému městu. Dříve jsem vás ctila za to, že jste téměř všude, kde jste byl, tam jste nezapomněl zmínit, že jste Třebíčák. Teď však už vztah k Třebíči nemáte, nemáte zde žádné přátele. Copak se přátelé ztrácejí tak rychle? A co rodina, mládí, vzpomínky, to všechno se tak rychle z paměti vytratí? Nechtěl by jste své výroky uvést na pravou míru?

Odpověď:
V Třebíči je moje rodina, mám tam přátele, mám vzpomínky. Člověk se musí dívat na přítomnost a na budoucnost a ta je teď u mě někde jinde. Třebíč mám rád.
BENDER (orator@centrum.cz - Třebíč jedině Třebíč)
15. 12. 2004, 19:46
Proč si zradil Třebíčský fanoušky ? před nedávnem ti fandilo celé město a tet tě zatracujou . Mrzí tě to nebo sme ti doopravdy úplně ukradení.

Odpověď:
Člověk nemůže chtít, aby ho měli všichni rádi a nevím, z jakého důvodu by mě měli třebíčští fanoušci zatracovat. Nevím, na co se přesně ptáte. Znojmo hraje extraligu, tak hraju tady. Nevím, o co vám přesně jde, příště buďte konkrétnější.
Vokounka (lucka9@centrum.cz - Havířov/Orli,Nashville Predators)
15. 12. 2004, 16:55
Dobrej.jak vychazite s Tomášem Vokounem?Ste kamaradi?Vokoun řikal že jde do Znojma take kvuli vam a diky tomu ze bydli v Třebíči,je to pravda?dik za odpoved(jestli mi teda odepisete)a preji vam hodne uspechu v zivote HOKEOVEM i v zivote OSIBNIM.velka fanynka Znojma,Vokouna,Vas a Nashville Predators.
P.S.:mohl byste vyridit TOmašovi Vokounovi ze mu straaassne fandim?dik moc


Odpověď:
Pozdrav vyřídím a s Tomášem vycházíme v pohodě. Známe se vlastně od patnácti let. Hráli jsem spolu v juniorských reprezentacích a i na Kladně. Je pravda, že se Tomáš oženil se slečnou z Třebíče, takže to má kousek k rodině. Je velkou součástí znojemského týmu a určitě nejen já, ale i hráči a fanoušci jsou rádi, že obléká dres Znojemských orlů.
Radek (Znojmo)
15. 12. 2004, 15:14
Čau Patriku, NHL zřejmě nezačne, takže odchod do Ruska. S tím mám pár dotazů.
- když Ti to v Rusku nepůjde podle představ budeš zvažovat návrat?
- v Rusku jsou na hráče kladeny velké cíle jsi pipraven na ně?
- tradicí rusáků jsou vyhazovy ze dne na den, myslíš že Tě může potkat?
- po Tvém příchodu do Znojma se spekulovalo o možném příchodu Gomeze, bylo na tom aspoň trochu pravdy?
- když nezačne NHL myslíš si, že má Znojmo možnost získat nějakého hráče z Kanady respektive USA?
- kolikrát jsi v Třebíči naproti zimáku vybíhal schody nahoru?
-jak řešíš chlapský záležitosti vůči ženským, když pořád trénuješ a hraješ zápasy a k tomu nemáš ani přítelkyni, nebo že jo?

Odpověď:
Nerad něco vzdávám, i když se člověku nedaří. Potom se ukáže, jaký ten člověk je, když najde sílu se z toho dostat. Samozřejmě to nemusí vyjít, ale je důležité, aby člověk věděl, že pro to udělal maximum a o to jde jak ve sportu tak i v životě. Jsem zvyklý hrát pod tlakem.
Se Scottym jsme spolu mluvili, nebyla to spekulace, ale on se nakonec rozhodl zůstat ve Státech a hrát tam.
Nevím, jestli někdo přijde do Znojma. Ale určitě několik kluků z Kanady a USA bude hledat práci, protože si myslím, že NHL nezačne a česká extraliga je velice kvalitní.
V Třebíči jsem schody na zimáku běhával často, bral jsem to jako trénink, ale nejenom v Třebíči všude jinde jsem schody běhával, byl to tréninkový doplněk.
Chlapské záležitosti vůči ženským? Zvládat se dá všechno, pokud člověch chce.
Misa (PalovaMichaela@seznam.cz - Zlín)
15. 12. 2004, 13:17
Ahoj Patriku!
Proč sis vybral Znojmo a ne mistrovský Zlín?
Sem tvá velká faninka.
Dík za odpověd

Odpověď:
Protože jsem se stal dobrým kamarádem majitele znojemského klubu a z toho vzešla myšlenka, že by mě odkoupil od Kladna.
Honzík (Znojmocity)
15. 12. 2004, 12:52
1)Které město je Ti blíž Znojmo vs Třebíč, Znojmo vs Kladno, Třebíč vs Kladno
2) Který hokejový klub je Ti blíž Znojemští orli vs Horácká Slavia, Znojemští orli vs New Jersey Devils, Horácká Slávie vs Poldi Kladno?
Jaké je to mít v ruce Stanley cup

Odpověď:
Mít v ruce Stanley Cup je skvělý, je za tím odvedený kus práce a máte skvělý pocit z toho, že jste dosáhl toho nejlepšího, co je v hokeji možný a ten pocit je sebeuspokojivý a velice krásný.
Znojmo vs Třebíč - asi Třebíč
Znojmo vs Kladno - tam Znojmo
Třebíč vs Kladno - Třebíč
Klub? V Kladně jsem měl výborný začátky, hrál jsem tam od patnácti let. Teď je mi nejblíž Devils. V New Jersey ta kariéra byla zatím velice povedená a je to tam skvělé a život je tam výbornej. Ve Znojmě se mi líbí, je tady dobrá parta kluků, hraje se tu dobrej hokej a jsou tady lidi, kteří mají rádi hokej.
jeník (Znojmo)
15. 12. 2004, 12:44
Ahoj Patriku,mám pro Tebe pár otázeček.

Máš nějaký rituál před zápasem nebo po zápase.

S kým si nejvíc ve Znojemském týmu rozumíš?

Budeš dál sledovat výsledky Znojma po Tvém odchodu, jak do Ruska tak později do NHL?

Kolik máš flaší vína v Moravském sklípku v Šatově?

Navštívil Tě ve Znojmě nějáký Tvůj spoluhráč z NHL?

Budeš reprezentovat ČR na MS 2005 ve Vídni?

Díky moc za odpovědi a přeji Ti hodně zdraví a štěstí ve svém osobním i hokejovém životě

Odpověď:
Určitě má každý nějaký rituál, dělá od rána stejné věci, jí tu samou stravu, obléká si stejně výstroj, protahuje se před zápasem. Takže ty rituály jsou.
Nejvíc si rozumím asi s klukama z Třebíče s Romanem Eratem, Tomášem Vokounem, ale ti kluci tady jsou všichni sympatičtí, pohodoví a ten tým tady je v naprostý pohodě, takže si rozumím, dá se říct, se všema.
Výsledky Znojma sleduji, dělal jsem to vždycky v NHL.
Nevím přesně, kolik lahví vína mám v Šatově, ale pár se jich tam najde. Je jich tam dost na to, abysme se mohli pár dní opíjet :-)
Nikdy mě žádný ze spoluhráčů z NHL ve Znojmě nenavštívil.
Rád bych reprezentoval, doufám, že dostanu pozvánku.
zuzka (rehulkova@seznam.cz - prostějov)
15. 12. 2004, 12:44
Jak to Tvojí rodiče dělají, že mají tak pěkného kluka?

Odpověď:
To je otázka spíš pro mé rodiče a děkuji za lichotku.
Další stránky
123456>>