U20:  tým   zápasy   statistiky ZČ   tabulka
U18:  tým   zápasy   tabulka U16:  tým   zápasy
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy A   zápasy B
4.třída:  tým   zápasy 3.třída:  tým   zápasy A   zápasy B
2.třída:  tým   zápasy A   zápasy B Přípravka:  tým   zápasy
Týden hokeje ve Znojmě

Junioři na domácím ledě smetli Györ

neděle 2. 12. 2018 | Nikola Katolická

Junioři na domácím ledě smetli GyörDvakrát se do vedení dostali hosté, když ale domácí podruhé vyrovnali, na nic nečekali a nadále navyšovali skóre až na konečných 7:3. Hat-trick si připsal Martin Kosnar. Tři body si dále připsal Alex Hladoník díky jedné asistenci a dvěma gólům. Celý článek

Znojemská juniorka se raduje z vítězství

čtvrtek 29. 11. 2018 | Marcela Procházková

Znojemská juniorka se raduje z vítězství První dvě dvacetiminutovky nám o vítězi mnoho neprozradily. Domácím se podařilo smazat náskok, který si Znojmáci během první části hry vytvořili. Rozhodnout tak měla závěrečná třetina, v níž Orli své těsné vedení nakonec uhájili. Celý článek

Juniorce se ve Vídni nevyvedl vstup do utkání a domů se vrací bez bodu

středa 28. 11. 2018 | Nikola Katolická

Juniorce se ve Vídni nevyvedl vstup do utkání a domů se vrací bez boduVídeňská juniorka vlétla do zápasu s vysokým tempem a na začátku druhé třetiny vedla 5:0. Mladí Orli se snažili vývoj utkání otočit, přidali čtyři branky a dostali se se soupeřem do kontaktu, na zvrácení nepříznivého výsledku ale nenašli dostatek sil. Celý článek

Junioři na Fehérvár nestačili, na domácí půdě podlehli třígólovým rozdílem

čtvrtek 22. 11. 2018 | Nikola Katolická

Junioři na Fehérvár nestačili, na domácí půdě podlehli třígólovým rozdílemV zápase proti lídrovi skupiny mladí Orli neuspěli. Soupeř se v páté minutě dostal do vedení, které si hlídal a navyšoval po dobu celého zápasu. Za Orly se prosadil Svoboda s Hladoníkem. Dvě asistence si připsal Sigmund. Celý článek

Juniorská léta jsou nejlepší v životě i v hokeji, uvědomuje si Martin Kosnar

středa 21. 11. 2018 | Nikola Katolická, Foto: Libor Duchoň

Juniorská léta jsou nejlepší v životě i v hokeji, uvědomuje si Martin KosnarZa znojemský celek nastupuje již třetí sezónu, letos má ale Martin Kosnar poslední možnost oblékat juniorský dres. Nejen o tom, jak se daří juniorskému celku, se rozpovídal v rozhovoru. Celý článek

Junioři vysoce vítězí! Soupeři nasázeli devět branek

čtvrtek 15. 11. 2018 | Marcela Procházková

Junioři vysoce vítězí! Soupeři nasázeli devět branek Orli vstoupili do utkání velmi dobře a už po první třetině vše nasvědčovalo tomu, že oslaví vítězství. Své vedení nad hostujícím týmem neustále navyšovali, dokud je nezastavila závěrečná siréna. Plný počet bodů tedy poputuje na konto svěřenců Miroslava Vybírala za vítězství 9:2. Celý článek