Orli Znojmo Orli Znojmo

Krátké zprávy

před 3 dny

Orli na SPORT 5

Televizní kanál SPORT 5 odvysílal v pondělí pořad věnovaný Orlům. Tématem byla probíhající sezóna i uzavření partnerství s Xiaomi Česká republika. Na jeho záznam se můžete podívat zde.
pá 14. 2. 2020

Dvojkou mladý Biernat

Brankářskou dvojkou Orlů pro nadcházející dva víkendové duely bude mladý dvacetiletý brankář Jakub Biernat, který poslední dvě sezóny působil v kanadské juniorské lize GMHL.
st 12. 2. 2020

Stop na 2 zápasy

Brankář Orlů Teemu Lassila vyfasoval za svůj zákrok hokejkou proti Brianu Leblerovi z Linze od disciplinární komise stop na dva zápasy. Finský gólman na konci úterního utkání inkasoval trest na pět minut a do konce zápasu.
st 5. 2. 2020

Nový trenér Villachu

Novým trenérem Villachu se po odvolání Jyrkiho Aha stal dvaašedesátiletý Kanaďan Rob Daum. Tomu není EBEL neznámá, neboť v letech 2011 až 2017 trénoval v Linzi.
po 27. 1. 2020

Tři zápasy na SPORT 5

Televizní stanice SPORT 5 odvysílá z nadstavby tři přímé přenosy domácích zápasů. Na televizních obrazovkách nabídne živě zápasy Znojmo - Villach (14. 2.), Znojmo - Innsbruck (18. 2.) a Znojmo - Dornbirn (29. 2.).
ne 26. 1. 2020

Bonusové body

Do kvalifikační skupiny o postup do play-off si podle umístění v tabulce základní části přinese Villach 8 bodů, Linz 6, Znojmo 4, Fehérvár 2 a Innsbruck 1. Dornbirn zůstává bez bodu.
út 21. 1. 2020

Fehérvár mění trenéry

Aktuálně devátý celek EBEL, maďarský Fehérvár, provedl změnu na pozici hlavního kouče. Končí známý Fin Hannu Järvenpää, jeho místo zaujme krajan Antti Karhula, který dosud působil v pozici asistenta.
ne 19. 1. 2020

Proti Grazu v TV

Utkání Orlů proti Grazu v pátek 24. ledna si do přímého přenosu vybrala televizní stanice Sky Sport Austria. Půjde tak už o 12. zápas Orlů v této sezoně přenášeny živě na některé z televizních stanic. Začátek utkání je v 19:15.
pá 17. 1. 2020

Dva obránci do Znojma

Na soupisku Orlů pro EBEL byli před pátečním utkáním proti Salzburgu dopsáni dva obránci, kteří letos převážně nastupovali v Moravských Budějovicích: Michal Kruckovyč a Roman Čermák. Kruckovyč ve Znojmě odehrál celou loňskou sezónu, Čermák má za sebou několik angažmá včetně extraligové sezóny v Mladé Boleslavi.
po 13. 1. 2020

Sedlák po operaci

Adam Sedlák utrpěl ve včerejším utkání v Klagenfurtu hluboké řezné poranění na ruce, které vyžadovalo okamžitou operaci. Tu znojemský obránce podstoupil a nyní se již nachází doma, jeho účast v dalších utkáních letošní sezóny je ovšem vyloučena.
po 13. 1. 2020

Výjezd do Villachu

Fanclub Orlů pořádá výjezd na utkání do Villachu v neděli 19. ledna. Odjezd bude od zimního stadionu v 9:15, cena výjezdu bez vstupenky je 900 Kč, pro členy fanclubu 850 Kč. Přihlásit se můžete u Tomáše Vyklického na tel. 773 692 004 nebo na emailu znfans@seznam.cz
pá 10. 1. 2020

Se Salzburgem od 19:15

Domácí zápas Orlů proti Salzburgu v pátek 17. ledna si pro svůj přímý přenos vybrala televize Sky Sports. Začátek utkání se tak posouvá z původních 18:30 na 19:15.
ne 5. 1. 2020

Chřipková epidemie

V kabině A-týmu Orlů v posledních dnech propukla chřipková epidemie. Spolu s vysokým počtem zraněných hráčů to znamená, že pro dnešní utkání ve Vídni je zcela zdravých jen osm hráčů kádru. Klub se pokoušel u vedení soutěže vyjednat odložení zápasu, to ale bylo pod hrozbou vysoké pokuty zamítnuto. Znojmo tak na ledě Capitals nastoupí ve značně oslabené sestavě. O příchodu nových hráčů, kteří by vhodně posílili aktuální kádr před klíčovou fází sezóny, probíhají intenzivní jednání.
pá 3. 1. 2020

Nový trenér v Bolzanu

Změnu na trenérském postu hlásí v Bolzanu. Na severu Itálie skončil dosavadní hlavní trenér Clayton Beddoes, jeho místo přebírá 54-letý Kanaďan Greg Ireland. Ten má kromě nižších zámořských soutěží zkušenosti i z německé a švýcarské ligy. Bolzano je aktuálně v tabulce šesté, pět bodů za třetími Orly.
pá 20. 12. 2019

Výjezd do Vídně

Fan club pořádá v neděli 5. ledna 2020 vlakový výjezd na utkání do Vídně. Odjezd ze Železniční stanice Znojmo v 14:47, cena včetně vstupenky 890 Kč při nákupu do 28. 12., následně 1 000 Kč (děti do 14 let 640 Kč, studenti 840 Kč). Informace a přihlášky u Jakuba Maršalíka, tel.: 724 287 137, email: znfans@seznam.cz.
Další stránky
123456>>