Hat-trick Lucianiho i tři asistence McPhersona! Orli vezou z Innsbrucku výhru

Znojmo vstoupilo do utkání o chlup lépe než domácí, ve vyrovnaných prvních dvou třetinách však nedokázalo Žraloky zlomit. To se podařilo až ve třetím dějství, kdy hosté třikrát skórovali a rozhodli o svém vítězství. Celý článek

Znojmo proti Dornbirnu dvakrát vedlo. O vítězi rozhodla třetí třetina

Orli ve vyrovnaném zápase na ledě Dornbirnu dvakrát vedli. Domácí si ale nenechali soupeře odskočit na více než jeden gól a do třetí třetiny se vstupovalo za nerozhodného stavu. O vítězi rozhodlo proměněné trestné střílení v padesáté minutě. Celý článek

Mladí Orli prohrávali 4:1, přesto v Okanaganu vítězí

Začátek zápasu patřil Okanaganu, který v sedmadvacáté minutě vedl třígólovým rozdílem. Znojmo ale dorovnalo a díky proměněnému nájezdu Jana Molnára získalo cenné tři body. Dvě branky si připsal Alex Hladoník, jednou se prosadil i Jan Ludvík. Celý článek

Přijďte ve středu 23. ledna do Nevoga arény na akci Týden hokeje

Přijďte ve středu 23. ledna 2019 od 16:30 hodin do Nevoga arény ve Znojmě a užijte si akci s názvem Týden hokeje! Celý článek

Kalendář

Orli vyrazili do zasněžených Alp. Víkendový trip je zanese k tabulkovým sousedům

pátek 18. 1.

Znojemští hokejisté odcestovali v pátek na třídenní trip na jihozápad Rakouska, kde postupně vyzvou Dornbirn a Innsbruck. Zápas s prvním jmenovaným… Celý článek

Junioři na domácím ledě smetli Salzburg

čtvrtek 17. 1.

Znojmo se v první třetině ujalo vedení, které postupně navyšovalo. Soupeři postupně nasázelo šest branek, a upevnilo si tak průběžnou pozici na… Celý článek

Marek Kalus: Bude to hodně těžké, ale nic nevzdáváme

pondělí 14. 1.

Nejproduktivnější Orel Marek Kalus dostal svým gólem Znojmo do dvoubrankového vedení. Ani to ale nepomohlo a tři body bralo Bolzano. Co si myslí o… Celý článek

Znojmo neudrželo dvougólový náskok a s Bolzanem prohrálo

neděle 13. 1.

Červené dresy Znojmu k vítězství nepomohly. Dvě třetiny však bylo lepším týmem. Do poslední části vstupovalo s dvougólovým náskokem. Hosté ale během… Celý článek

Juniorka dvě třetiny vedla, přesto odjíždí bez bodu

Dvě třetiny zápasu byli mladí Orli vedoucím týmem. Ve třiačtyřicáté minutě ale přišlo srovnání Rakušanů, kteří poté dále navyšovali skóre a… Celý článek