Trenér brankářů orlí mládeže Jakub Dohnal měl nedávno jedinečnou možnost podívat se do zákulisí jednoho z předních hokejových týmů světa. A to hned v exotickém prostředí Číny. Dohnal totiž strávil několik dní s týmem Kunlun Red Star hrající KHL. Celý článek

Po reprezentační pauze opět na hokej! Soupeřem bude poslední Villach

Znojemští Orli se před začátkem reprezentační přestávky odlepili ode dna tabulky, kde je vystřídal právě jejich nadcházející soupeř. Sladký bonbónek přidali v derby s Vídní v podobě vysoké výhry. A právě na tento výkon se pokusí navázat v úterý od 18:30. Celý článek

Michal Kruckovyč: Hrát dospělý hokej ve Znojmě bylo vždycky mým snem

Obránce Michal Kruckovyč zažívá premiérovou sezónu ve znojemském drese mezi muži. Jaké měl při svém debutu pocity a co se mu honilo v hlavě? Dočtete se v rozhovoru. Celý článek

Dominik Tejnor: Raději bychom hráli, ale věřím, že nás pauza nezastaví

Dominik Tejnor přestoupil do Znojma loni z Chomutova. Letos se stal stabilním hráčem druhé obrany. Jak kladenský odchovanec angažmá na jihu Moravy hodnotí? Celý článek

neděle 4. 11.

Znojmu se zápas vyvedl na výbornou. Ve Vídni se hlavně zásluhou druhé třetiny dostali do nechytatelného trháku a konto soupeře, který zjevně nebyl v… Celý článek

Orli míří do Vídně, v derby budou chtít navázat na domácí výhru

sobota 3. 11.

Znojmo čeká druhý zápas ve dvou dnech. Po domácí výhře nad Dornbirnem zamíří v neděli na led Vídně, kde bude v posledním utkání před reprezentační… Celý článek

Osm gólů, žádná nahrávka. Jsem prostě týmový hráč, směje se Petr Mrázek

Dvěma brankami v sobotním duelu proti Dornbirnu zvýšil Petr Mrázek svou letošní gólovou bilanci na osm. Je tak nejlepším střelcem Orlů. V kolonce… Celý článek

Znojmo porazilo Dornbirn třígólovým rozdílem

Znojmo si s rakouským celkem poradilo i na domácí půdě. V prvních dvou třetinách mu naložilo po jednom gólu. Krátce po začátku třetí třetiny hosté… Celý článek

Orli se v sobotu pokusí podruhé v sezóně porazit Dornbirn

pátek 2. 11.

Další domácí duel je na programu tentokrát netradičně v sobotu. Soupeřem bude Dornbirn, se kterým si Orli letos už jednou poradili. Na vítězství 3:0… Celý článek