Tesla Orli Znojmo Tesla Orli Znojmo

Zvýšená bezpečností opatření při utkání s Vídní. Zajistěte si vstupenku včas

Zvýšená bezpečností opatření při utkání s Vídní. Zajistěte si vstupenku včas

Nedělní derby s Vídní se blíží a předprodej vstupenek je v plném proudu. Lístky je znovu možné kupovat z pohodlí domova na konkrétní místo a následně vytisknout.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

» Vstupenky rezervujte a objednávejte zde!

Vstupenky u pokladen zimního stadionu budou v prodeji již tři hodiny před začátkem utkání, tedy v 14:30. Zimní stadion bude otevřen v 16:30. Zápas odvysílá v přímém přenosu televizní kanál SPORT 5.

Vzhledem k očekávanému zvýšenému zájmu vídeňských fanoušků jim bude tradičně kromě sektoru hostů vyhrazen také prostor v sektoru H za brankou. Majitelé permanentních vstupenek na tato místa budou mít rezervovány sedadla ve zbylé části sektoru H.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád, zákaz stání v uličkách na delších stranách tribun i nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Upozorňujeme zejména na zákaz vnášení plastových lahví. Na tento zápas budou kvůli bezpečnosti všech fanoušků uplatněna zvýšená bezpečnostní opatření.

Časový harmonogram zápasu Znojmo – Vídeň, 6. ledna 2019
Otevření pokladen14:30
Otevření stadionu16:30
Začátek zápasu17:30

Související články