Znojmo si do čtvrtfinále vybral Salzburg

Aktuální zprávy
PÁ 4. 3. 2022
Okamžitě po vítězné trefě Sebastiana Gorčíka z utkání v Grazu následovala na společné videokonferenci klubů volba soupeře pro play-off. Orly si do čtvrtfinále vybral hned první celek po základní části, Red Bull Salzburg. Série začíná ve středu 9. března.

Salzburg si z prvního místa vybíral mezi pátým Pustertalem, šestou Lublaní, sedmým Znojmem a osmým Klagenfurtem, který také dnes postoupil po výhře v Bolzanu. Red Bull sáhl po konfrontaci právě s Orly, s kterými letos ze čtyř zápasů tři vyhrál.

„Je to samozřejmě těžký soupeř, ale my zregenerujeme a připravíme se, jak nejlépe to půjde. Stát se může cokoliv, liga byla letos extrémně vyrovnaná," podotýká asistent trenéra Orlů Jiří Beroun.

Čtvrtfinálové dvojice ICE Hockey League

Salzburg (1.) – Znojmo (7.)
Villach (2.) – Lublaň (6.)
Fehérvár (3.) – Pustertal (5.)
Vídeň (4.) – Klagenfurt (8.)

Termíny čtvrtfinále

st 9. 3., Salzburg – Znojmo
pá 11. 3., Znojmo – Salzburg
ne 13. 3., Salzburg – Znojmo
út 15. 3., Znojmo – Salzburg

případně:
pá 18. 3., Salzburg – Znojmo
ne 20. 3., Znojmo – Salzburg
út 22. 3., Salzburg – Znojmo

Bližší informace k cenám a prodeji vstupenek na čtvrtfinále zveřejníme v pondělí, sledujte komunikační kanály klubu.