Znojemští žáci druzí na domácím Christmas Cupu!

Žákovský hokej
ÚT 7. 1. 2020
Znojemská Nevoga Aréna hostila v neděli 29. prosince 2019 vánoční hokejový turnaj Znojmo Christmas Cup 2019 pro ročníky 2007 a mladší.

Turnaje se zúčastnily dohromady čtyři kluby: HC Orli Znojmo, HC Spartak Velká Bíteš, MBK Vyškov a HCM Warriors Brno. Hrálo se systémem každý s každým.

Konečné umístění
1. HC Spartak Velká Bíteš
2. Orli Znojmo - mládež
3. MBK Vyškov
4. HCM Warriors Brno

Kompletní výsledky a statistiky naleznete zde.

"Vánoční turnaj pro mladší žáky jsme od počátku příprav koncipovali pro hráče, kteří nejsou v našem týmu těmi hlavními tahouny. Chtěli jsme vytvořit takové zápasové podmínky, aby se do role rozdílových hráčů mohli dostat všichni nominovaní hráči, pokud do zápasů vloží všechno svoje úsilí. Jsme rádi, že trenéři ostatních týmů přistoupili k nominaci na turnaj dle domluvy a viděli jsme tak vyrovnané zápasy se spoustou zajímavých hokejových výkonů," řekl ředitel turnaje Petr Kolečkář.