Znojemští hokejisté převzali pět nových vozidel značky Škoda Fabia

Aktuální zprávy
ÚT 10. 10. 2017
Autodružstvo Znojmo, společnost HB Production a Orli Znojmo uspořádaly minulý týden podpisovou akci spojenou s předáváním pěti novým vozidel značky ŠKODA FABIA pro hokejový klub.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Předání aut s podtextem Jsme jeden tým! se za Orly zúčastnili hlavní trenér Roman Šimíček a hráči Colton Yellow Horn, Marek Schwarz, Radek Číp a Pavel Skrbek. Pro všechny přítomné byly připraveny předváděcí jízdy se znojemskými hráči, hokejové kartičky, autogramy i občerstvení. Uspořádána byla i soutěž, jejíž výherce obdržel podepsaný dres.

Autogramiády se zúčastnil i brankář Marek Schwarz

"Jsme rádi, že již podruhé můžeme poskytnou sponzorský dar ve formě vozů značky Škoda pro naši orlí letku. Věříme, že s těmito vozy dorazí až na vrchol EBEL. Přejeme mnoho najetých kilometrů bez nehod a těšíme se na letošní finálovou jízdu," řekl Tomáš Daňo, marketingový manažer společnosti HB Production.

"Rád bych touto cestou poděkoval významným partnerům klubu, jimiž Autodružstvo a HB Production jsou, za jejich podporu, které si nesmírně vážíme, a i díky níž může náš klubu fungovat na profesionální úrovni," poznamenal Petr Veselý, manažer klubu Orli Znojmo. "Význam této podpory umocňuje fakt, že se jedná o firmy z regionu a byli bychom rádi, pokud by se nám podařilo takto oslovit i další významné společnosti ze Znojemska. Jsem přesvědčen, že tato spolupráce je, byla a bude pro obě strany prospěšná," dodal.