Znojemský hokej se znojemským pivem

Aktuální zprávy
PO 23. 10. 2017
Orli Znojmo vítají do své rodiny partnerů nového významného člena. Je jím Pivovar Znojmo, s nímž klub podepsal smlouvu o víceleté spolupráci. V Nevoga aréně tak budete moci již brzy ochutnat znojemské pivo.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Hokejový klub a zástupci pivovaru finalizovali dohodu o spolupráci minulý pátek s tím, že zahájena bude od nového kalendářního roku. Od té chvíle budete moci produkty Pivovaru Znojmo ochutnat také přímo při hokejových zápasech v Nevoga aréně.

„Spolupráce Orlů a Znojemského piva je partnerství, jehož společným a významným zájmem je hrdá reprezentace města Znojma a znojemského regionu. Orli tohoto cíle dosahují skvělým hokejem a Znojemský pivovar skvělým pivem! Je také jasné, že hokej a pivo k sobě patří, pro hráče samozřejmě až po utkání," říká s úsměvem statutární ředitel Pivovaru Znojmo Miroslav Harašta. „Já osobně jsem velmi rád, že jsme složitá jednání dovedli ke zdárnému konci a věřím, že tým Orlů v této sezóně opět potvrdí svoji roli jednoho z předních celků EBEL," dodává.

Podpis smlouvy o spolupráci mezi Orly Znojmo a Pivovarem Znojmo

Manažer klubu Orli Znojmo Petr Veselý taktéž kvituje začátek vzájemné spolupráce. „Jsem nesmírně rád, že se nám jednání podařilo dovést do úspěšného konce. Jedná se o spojení dvou úspěšných značek znojemského regionu. Pivovar se tímto zařadí mezi hlavní partnery klubu, od čehož se bude také odvíjet i forma spolupráce. Logo pivovaru se mimo jiné objeví v jednom z kruhů na ledové ploše a již nyní můžeme prozradit, že ve spolupráci se Znojemským pivovarem připravujeme pro fanoušky mnoho společných akcí. Věříme, že znojemské pivo na znojemském stadionu dává smysl a znojemské fanoušky si velmi rychle získá," řekl Veselý.

„Rád bych také poděkoval pivovarům z konsorcia PMS a.s., zejména pak pivovaru Zubr, za výbornou spolupráci v uplynulých letech, kdy na zimním stadionu ve Znojmě fanoušci ochutnávali právě značky jejich piv. Oceňujeme, že i přes tuto změnu zůstaly naše vzájemné vztahy nadstandardní a přejeme mnoho obchodních úspěchů do budoucna," dodává.

Prohlídka v pivovaru