Změny v sestavě nepomohly

Aktuální zprávy
PO 7. 10. 2002
Z n o j m o - Velmi zklamaně působil po nedělním zápase útočník Znojma Marek Uram. Poprvé v sezóně se představil v prvním útoku po boku Hamana a Puchera, ale ani tato změna Orly k vítězství nedotáhla. "Není to jednoduché, budeme si na sebe muset znovu zvykat," zchladil očekávání fanoušků na probuzení loňské střelecké mašiny.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 "S Pucherem a Hamanem jsme hráli, abychom posílili útok," vysvětloval Uram, "moc nám to ale nepomohlo, protože jsme si v posledních osmnácti zápasech zvykali na jiné spoluhráče a nemůže po nás někdo chtít hned zázraky. Bude to ještě chtít nějaký čas," dodal.

Marek Uram je zatím nejproduktivnějším hráčem Znojma, ke dvěma brankám přidal šest asistencí, ale jeho partner v útoku Peter Pucher se ještě netrefil. Uram měl pro něj představovat nový impuls. "Zkusili jsme posílit první útok, protože se Pucher zatím trápí," upřesnil trenér Skrbek.

Nepovedlo se, Orli měli s přechodem do útočného pásma velké problémy. "Dnes nás soupeř převyšoval ve všem, špatně jsme bruslili, nedali jsme si jednu pořádnou přihrávku, a když už nějaká přišla, nebyli jsme schopni zpracovat puk a něco vymyslet, proměnit šanci," sypal si popel na hlavu Uram. "Už vstup do zápasu byl špatný, soupeř se lehce dostal do vedení, naopak my jsme se neprosadili. Snad se to v příštím zápase zlepší."