Zlepšující se výkon přinesl dorostu vítězství

Dorostenecký hokej
NE 25. 1. 2004
Z n o j m o - Nejtěsnějším rozdílem prohráli znojemští dorostenci s favorizovaným mužstvem Třince, které je v tabulce na třetím místě. Po celý zápasy byli vyrovnaným soupeřem a v závěru se jim dařilo i udávat tempo hry, avšak na zisk bodů to nestačilo. Proti Přerovu dokázali, že zlepšující se výkon není náhoda a zaslouženě zvítězili. Po sedmi zápasech se tak konečně dočkali i bodů do tabulky.<p> <b>Třinec – Znojmo 3:2<br> Znojmo – Přerov 4:2</b>
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 39. kolo 22.1.2004
Třinec – Znojmo 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Branky: Bezděk, Protivínský.

Trenér Karel Vaněk: „Velmi kvalitní utkání, kdy jsme s favoritem drželi krok, a to jsme přestáli tři oslabení tři na pět! V poslední třetině jsme soupeře přehrávali, ale štěstí se k nám obrátilo zády. S výkonem jsem spokojen a pokud budou hráči takto přistupovat ke každému utkání, taky by měly přicházet vítězství.“

40. kolo 24.1.2004
Znojmo – Přerov 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Branky: Lengál, Martínek, Hadrava, Odehnal.

Trenér Karel Vaněk: „Potvrdili jsme dobrý výkon ze zápasu s Třincem a po sedmi utkáních, jsme konečně bodovali. Byli bychom rádi, kdyby jsme v pondělí dokázali bodovat i v Opavě, ale několik hráčů ulehlo s chřipkou.“