Zápas ve Villachu odložen

Aktuální zprávy
NE 9. 1. 2022
Utkání sedmatřicátého kola mezi Villachem a Znojmem se v plánovaném termínu neuskuteční. Důvodem jsou lékařská opatření.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Zápas, který měli znojemští Orli sehrát v neděli 9. ledna od 17:30 na ledě rakouského Villachu, byl kvůli lékařským opatřením odložen. O termínu dohrávky bude rozhodnuto později. Na další utkání si tak svěřenci trenéra Glena Hanlona musejí počkat minimálně do pátku 14. ledna, kdy na domácím ledě přivítají Linz.

V neděli byly kvůli šíření nákazy koronaviru odloženy i další ligové zápasy. Svůj duel odehraje pouze Vídeň, která v předehrávce 42. kola hostí Graz. Od Vánoc bylo v ICEHL ze stejného důvodu odloženo již 16 utkání, o jejichž osudu zatím nebylo rozhodnuto. Orlů se kromě utkání ve Villachu týká i domácí duel s Fehérvárem (původně 2. ledna).