Vyfoťte se s Orlem na dovolené a vyhrajte!

Aktuální zprávy
SO 18. 7. 2015
Doba prázdnin je tu, a tak Orli Znojmo vyhlašují letní soutěž. Pošlete fotografii s logem klubu z dovolené a vyhrajte šálu a vstupenky na první domácí zápas!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Podmínkou účasti v soutěži je zaslaná fotka s logem klubu z vaší dovolené na e-mailovou adresu hcorli@gmail.com v termínu od 18. července do 31. srpna 2015. Do zprávy uveďte vaše jméno, příjmení, věk a krátký komentář k fotce, kde vznikla.

Zaslané fotografie budou zveřejněny ve Fotogalerii na stránkách hcorli.cz. Nejlepší fotografie bude oceněna klubovou šálou a dvěma vstupenkami na první domácí mistrovský zápas Orlů. Další dvě nejlepší fotografie získají po dvou vstupenkách na první zápas EBEL.

Fotografie došlé po 31. srpnu 2015 nebudou do soutěže zařazeny. Stejně tak budou vyřazeny fotomontáže.

Soutěžní fotogalerii naleznete zde.