Orli Znojmo Orli Znojmo

Vladimír Říha převzal cenu Zlatého Orla

Vladimír Říha převzal cenu Zlatého Orla

Znojmo - Ve fanoušky oblíbené anketě, která provázela prvním rokem činnost hokejového A-mužstva a byla pojmenována Zlatý Orel, se na prvním místě umístil Vladimír Říha. Tuto volbu jste provedli Vy, příznivci hokeje. Redakce pogratulovala střelci nejlepší gólové akce Vaším jménem. Jednatřicetiletý útočník byl poněkud zaskočen, cena mu byla předána hned po tréninku, ale radost mu to nezkazilo. Předání proběhlo přímo na hokejovém stadionu ve čtvrtek 30. června.

Vítěznou akci jste mohli vidět v devatenáctém kole proti Chomutovu. Za stavu 3:6 se Vladimír Říha rozjel od vlastní brány, přebruslil celé hřiště, proklouzl obranou a zaslouženě zavěsil za brankářova záda.

foto
Vladimír Říha přebírá cenu od redakce webu

Celou reportáž ze zápasu můžete číst zde.

V souboji nejlepších akcí sezóny 2010/2011 tedy zvítězil Vladimír Říha. „Ocenění jsem nečekal. Když jsem si stěžoval, že jsem nic nedostal, nemyslel jsem to vážně,“ řekl oceněný při předávání. Jako trofej dostal vítěz láhev prvotřídního vína s potiskem Zlatý Orel 2010/2011. Na tuto skutečnost už jen prozradil: „S manželkou to doma vypijeme!“

Znojemský útočník prošel listopadovým kolem, v kterém jste mu poslali 288 hlasů a s přehledem postoupil do semifinálového kola. Také zde si vedl v porovnání s ostatními soutěžními akcemi velmi dobře. Do finále jej posunulo Vašich 246 hlasů.

Finálové akce Zlatého Orla naleznete na stránkách Orlovize.

Konečné pořadí Zlatého Orla 2010/2011

1. Vladimír Říha     (19. kolo; ZNO-CHM)
2. Richard Jarůšek   (36. kolo; ZNO-HBR)
3. Karel Plášek      (26. kolo; ZNO-LTM)
4. Martin Pláněk     (12. kolo; ZNO-KAD)