Velká předvánoční soutěž je tady! Zapojte se a hrajte o ceny za 20 000 Kč

Charita
ÚT 3. 12. 2019
Získejte pro sebe nebo pro své blízké originální dárek. Orli Znojmo ve spolupráci s partnery si pro všechny fanoušky přichystali velkou předvánoční soutěž o ceny za více než 20 000 Kč. Zapojte se i vy! Pravidla jsou jednoduchá.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Co můžete vyhrát?

1) poukázku na nákup zboží v obchodním centru Freeport v hodnotě 2000 Kč
2) poukázka na odběr zboží na e-shopu Kappa v hodnotě 2000 Kč
3) poukázku na odběr zboží Bauer v hodnotě 2000 Kč
4) sportovní hru NHL 2020 na PS4
5) sportovní hru NHL 2020 na XBOX
6) originální podepsaný hraný dres Orlů Znojmo
7) poukázku na vstup zdarma do Wellness & Spa v Hotelu Savannah pro 2 osoby
8) poukázku na vstup zdarma do Aqualandu Moravia AQUA + 180 min SPA pro 2 osoby
9) vstup All Inclusive do VIP zóny klubu na vybraný zápas pro 2 osoby
10) poukázku na večeři v hoZpodě v hodnotě 1000,- Kč

Vylosováno bude celkem 10 šťastných výherců, proto neváhejte a zapojte se do soutěže i vy. Šance je velká.

Pravidla jsou jednoduchá

1) staňte se fanouškem instagramového profilu Orlů (klikněte na Sledovat)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Orli Znojmo si pro všechny fanoušky přichystali velkou předvánoční soutěž o ceny za více než 20 000,- Kč. Zapojte se i Vy! Co můžete vyhrát? 1) poukázku na nákup zboží v obchodním centru Freeport v hodnotě 2000 Kč 2) poukázka na odběr zboží na e-shopu Kappa v hodnotě 2000 Kč 3) poukázku na odběr zboží Bauer v hodnotě 2000 Kč 4) sportovní hru NHL 2020 na PS4 5) sportovní hru NHL 2020 na XBOX 6) originální podepsaný hraný dres 7) poukázku na vstup zdarma do Wellness & Spa v Hotelu Savannah pro 2 osoby 8) poukázku na vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro 2 osoby 9) vstup All Inclusive do VIP zóny klubu na vybraný zápas pro 2 osoby 10) poukázku na večeři v hoZpodě v hodnotě 1000,- Kč Pravidla jsou jednoduchá: 1) staňte se fanouškem instagramového profilu Orlů (klikněte na Sledovat) 2) do komentáře pod soutěžním příspěvkem na Instagramu označte osobu, kterou byste nejradši na Vánoce obdarovali Vylosováno bude celkem 10 výherců! Soutěž bude probíhat od 3. 12. do 15. 12. Výherci budou kontaktováni pomocí zprávy na Instagramu. DE: Orli Znojmo haben für alle Fans großen Weihnachtswettbewerb um die Preise im Wert von mehr als 20 000 Kronen vorbereitet. Fügen Sie sich auch ein! Preise: 1) Gutschein für einen Einkauf im OC Freeport im Wert von 2000,- Kronen 2) Gutschein für einen Einkauf im Onlineshop von Kappa im Wert von 2000,- Kronen 3) Gutschein für Ware der Marke Bauer im Wert von 2000,- Kronen 4) Sportspiel NHL 2020 für PLAYSTATION 4 5) Sportspiel NHL 2020 für XBOX ONE 6) Original getragenes und unterschriebenes Spielertrikot von Orli Znojmo 7) Eintrittsgutschein für Wellness & Spa im Hotel Savannah für 2 Personen 8) Eintrittsgutschein für das Aqualand Moravia für 2 Personen 9) Eintrittsgutschein für die VIP-Zone für ein ausgewähltes Spiel für 2 Personen 10) Gutschein für ein Abendessen in HoZpoda im Wert von 1000,- Kronen Die Regeln sind einfach: 1) Schließen Sie sich unseren Fans an und folgen Sie unserem Instagram-Profil www.instagram.com/hcorli 2) Markieren Sie in den Kommentaren die Person, die Sie an Weihnachten beschenken möchten. Der Wettbewerb läuft vom 3. 12. bis 15. 12. Die Gewinner werden per Nachricht auf Instagram kontaktiert.

Příspěvek sdílený Orli Znojmo (@hcorli),

Soutěž bude probíhat od 3. 12. do 15. 12. Následující den dopoledne budou vylosováni výherci tak, aby svoje ceny obdrželi ještě do Vánoc a mohli obdarovat sebe nebo své blízké. Výherci budou kontaktováni pomocí zprávy na Instagramu.