Velká otvírací party a autogramiáda Orlů je tady! Bavte se s námi!

Aktuální zprávy
PÁ 3. 8. 2012
<em>Znojmo</em> – To, po čem fanoušci Orlů dlouho dobu volali, se stává skutečností. Vedení klubu ve spolupráci s partnery připravilo opravdu vymazlenou akci pro začátek sezóny, ve které znojemský hokej oslaví 80. výročí. Již nyní přinášíme první informace. Další detaily a podrobnosti budou postupně doplňovány a zveřejňovány na oficiálních stránkách klubu a na Facebooku Orlů. Neváhejte a zatrhněte si datum v kalendáři, ať se nás na "Season Opening Party" sejde co nejvíce!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

V jízdárně Louckého kláštera je pro vás v neděli 2. září připraven atraktivní program plný koncertů, humoru a především autogramiády kompletního týmu Orlů včetně všech posil!

Prázdniny končí, sezóna začíná!

Program odpoledne:

16:00Maniac Floor
16:30Voxel
17:00Autogramiáda kompletního týmu ORLI ZNOJMO
19:00Harlej
AfterpartyAngel Brown, Phoenix, Soles

Moderuje: Daniel Čech ("Tak určitě..." - znáte z pořadu Na stojáka!)

Vstupné: v předprodeji a pro majitele permanentek 150,- Kč. Na místě 200,- Kč. Děti do 140 cm a ZTP se slevou 50%.

Předprodej vstupenek začal v pondělí 13. srpna! Lístky je možné zakoupit v kanceláři klubu nebo v Hockey Shopu na zimním stadiónu. Cena vstupenky v předprodeji je 150,- Kč, pro děti do 140 cm a ZTP sleva 50%. Proto neváhejte, počet lístků určených k předprodeji je omezen!