Ve fotbale lepší Fan club

Dění v hokejovém světě
PÁ 20. 12. 2002
Z n o j m o - Poprvé v historii vzájemných vánočních duelů se z vítězství radovali hráči Fan clubu, kteří porazili znojemské plavce a s týmem hokejistů si poradili na pokutové kopy. Hrdinou se stal brankář Fan clubu Hruvajs, který za svá záda nepustil jedinou penaltu.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Již tradičně pořádá Fanclub znojemských Orlů o Vánocích fotbalový zápas proti hokejistům. V letošním roce se zápas změnil na turnaj, protože se jej zúčastnil také tým znojemských plavců v čele s olympionikem Květoslavem Svobodou.

Až v letošním, v řadě již sedmém měření sil, se úspěchu dočkali hráči fan clubu. Doposud se z vítězství radovali pokaždé hokejisté. Letos byl proti zejména hrdina penaltového rozstřelu v posledním utkání a prezident fan clubu v jedné osobě Hurvajs, který za svá záda nepustil ani jednu střelu hokejistů. „Jsme strašně rádi, že se nám podařilo vyhrát, letos jsme pro to udělali úplně všechno,“ řekl šťastný brankář po rozhodujícím duelu.

Za tým hokejistů nastoupili převážně mladší hráči a hráči, kteří nemají žádné zdravotní problémy. Nejlepšími střelci byli se třemi brankami hokejisté Petr Kumstát a Aleš Křetinský a Pružina z Fan clubu.

Několik desítek fanoušků se ve čtvrtek večer ve znojemské sportovní hale staralo o příjemnou atmosféru, dva bubeníci fan clubu dělili svou přízeň mezi všechny tři zúčastněné týmy. Celou akci podpořil znojemský pivovar Hostan.

Výsledky zápasů:
Fan club – Plavci 4:2
Branky: Železný 2, Pružina, Pavliček – K.Svoboda, Kántor

Plavci – Orli 3:5
Branky:Trousil, Nesiba, Podzimek – Procházka 2, Petr Kumstát 2, Křetinský

Orli – Fan club 3:3
Branky: Křetinský 2, Petr Kumstát - Pružina 2, Pašík.
Penalty proměnili Pružina a Alby.