Třinec uvidí bitvu sousedů v tabulce

ČT 20. 11. 2003
Z n o j m o - Pouze o jeden bod a jednu příčku výš se nachází v extraligové tabulce páteční protivník Znojemských orlů, tým HC Oceláři Třinec. Orli se pojedou pokusit na jeho led navázat na dobrý výkon ze zápasu s Karlovými Vary. Oceláři budou chtít zřejmě odčinit prohru s posledním celkem soutěže Libercem, kterému venku podlehli 1:4, přičemž o jedinou branku se postaral kapitán Richard Král.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Za Bílé Tygry se jednou trefil J. Hašek, jehož mateřským klubem je právě Třinec a v Liberci pouze hostuje, stejně tak znojemský Rataj, který si připsal také asistenci. Kádr Slezanů nedávno opustili útočníci Zadina a Meluzín, v bráně už po zranění stojí opět třinecká jednička Lakosil.

Za Znojmo už v předchozím zápase nastoupil navrátilec ze Vsetína Jaroslav Mareš a hned se podílel přihrávkou na Pláškově úvodním gólu, zatímco jeho protějšek Vyrůbalík za Orly ani jednou nenastoupil. Do obrany bude znovu připraven mladý obránce Punčochář. Bodový zisk z Třince by byl hezkým dárkem k jubileu trenéra Pazourka.

Přehled vzájemných zápasů