Tradiční letní souboj v originální podobě. Je tu Orlí Bubblebam!

Aktuální zprávy
ČT 18. 6. 2015
Ani letošní červen se neobejde bez tradičního sportovního měření sil mezi A-týmem Orlů a jejich fanoušky. Tentokrát však klub připravil něco extra - Crazy Bubble Football! Přijďte ve středu 24. června od 17:00 na zimní stadion, užijte si exhibici, autogramiádu i prohlídku kabiny!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Od 17:00 do 19:00 hodin odehrají Orli proti fanouškům jeden fotbalový zápas "v bublině". Nehrající skupina hráčů bude mezi tím rozdávat zájemcům své autogramy. Registrovaní návštěvníci nepřijdou ani o populární a žádanou komentovanou prohlídku kabiny a zázemí A-týmu.

„Tradiční letní fotbalový zápas s fanoušky jsme se letos rozhodli ozvláštnit a zatraktivnit. Tým fan clubu a zájemci z řad diváků budou moci poměřit síly s hráči A-týmu v netradičním sportu," říká manažer klubu Petr Veselý. „Fanoušci navíc budou moci získat podpisy od kompletního týmu a podívat se exkluzivně také do kabiny A-mužstva, o což byl při minulé akci obrovský zájem," dodává.

Prohlídky kabiny jsou z bezpečnostních důvodů kapacitně limitovány a bude nutné se na ně registrovat. Do zázemí Orlů budou moci nahlédnout celkem čtyři skupiny po 15 lidech, registrace na prohlídky je k dispozici zde. Do skupiny, jejíž prohlídka začíná v 18:30, se bude možné registrovat i přímo na místě.

Zubr

Těšit se můžete i na soutěže o permanentní vstupenku na sezónu 2015/2016, poukázky do Aqualandu Moravia a suvenýry z fan shopu.

Pro fanoušky přichystal občerstvení partner klubu pivovar Zubr za speciální zlevněné ceny (pivo/limo 10,- Kč, pivní speciál Černý citrón 15,- Kč).

Více o Crazy Bubbles najdete zde.