Tradiční fotbalový zápas Orlů a fanoušků

Aktuální zprávy
PÁ 5. 6. 2009
<em>Znojmo</em> - Již několik let je tradicí, že se na závěr letní přípravy sejdou hokejisté se svými věrnými fanoušky u pohodového fotbálku. Nejinak tomu bude i letos. <b>Ve středu 10. června</b> se utkají Orli s Fan clubem na fotbalovém hřišti na „čafce“. Při této příležitosti bude představen nový Orlí tým a rovněž i nové logo klubu, které slavnostně uvede do života starosta města Znojma Ing. Petr Nezveda. Začátek zápasu je naplánován na <b>18:00 hod.</b> Vedení klubu připravilo pro diváky i občerstvení.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Budete mít možnost si zblízka prohlédnou své oblíbence a pozorovat je při sportu, který není pro ně typický, ale velmi obstojně jej ovládají. Navíc je uvidíte in natura, brzy se opět oblečou do výstroje a změní se k nepoznání.