Staňte se klubovým ambasadorem pro Ligu mistrů

Aktuální zprávy
ÚT 14. 6. 2016
Chcete zažít něco nového a podělit se o své zážitky s ostatními fanoušky na sociálních sítích? Hokejová Liga mistrů (CHL) spolu s hlavním partnerem CRAMO nabízí jednomu z fanoušků každého týmu unikátní výhody.

Úkolem klubového ambasadora je navštívit domácí zápasy Orlů Znojmo v rámci Champions Hockey League a sdílet svoje zážitky v podobě fotek a videí na sociálních sítích s hashtagem #GreatDayAtCHL. Ambasadoři všech týmů budou mezi sebou soutěžit v aktivitě i originálnosti příspěvků.

Zájemci o pozici klubového ambasadora se mohou hlásit na webových stránkách greatdayatchl.com, kde vyplní přihlašovací formulář. Kromě osobních údajů musí uvést také důvod, proč by se klubovým ambasadorem měli stát právě oni. Podmínkou pro zájemce je alespoň základní znalost angličtiny.

Vybraný ambasador obdrží speciální klubový dres Champions Hockey League a dvě vstupenky na každé domácí utkání v rámci CHL. To však není všechno. Pro ambasadora je připravena exkluzivní prohlídka hráčské kabiny a po druhém domácím utkání ve skupině rovněž setkání s nejproduktivnějším hráčem týmu. Nejaktivnější ambasador ze všech 48 klubů podle hodnocení poroty získá možnost podívat se na finálové utkání Champions Hockey League s kompletním servisem.

Přihlášky do tohoto zajímavého projektu můžete prostřednictvím speciálního formuláře posílat do 20. června. Porota následně z přihlášek vybere ambasadora pro každý klub.

» Kompletní podmínky soutěže naleznete zde!