Společnost Tipsport novým partnerem klubu!

Aktuální zprávy
PÁ 17. 9. 2021
Orlí rodina vítá nového partnera, společnost Tipsport. Ta vznikla v roce 1991 ve středočeském Berouně, kde začínala s první pobočkou sázkové kanceláře. Dnes je mezinárodním holdingem s třemi tisíci zaměstnanci, který funguje v České republice a na Slovensku pod značkami Tipsport, Chance a Tipsport SK.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Svým klientům nabízí nejen kurzové sázky na sportovní zápasy a události společenského charakteru, ale umožňuje jim sdílet informace a nacházet inspiraci v prostředí jedinečné sázkařské komunity. Většina sázek je dnes přijímána online, čemuž odpovídá i technologické směřování jako IT firmy. Tipsport nejen, že je význaným donátorem sportu v České republice, ale také provozuje Nadaci Tipsport, která realizuje společensky prospěšné a dobročinné aktivity holdingu a patří mezi 15 největších firemních nadací v České republice.

Logo Tipsportu se objeví na dresech Orlů pro novou sezónu, a to na límci, tak jak jsou hokejoví fanoušci zvyklí například u týmů české Extraligy. Ale nejen to! Fanoušci se díky spolupráci se společností Tipsport také mohou těšit na komentované živé přenosy (streamy) ze všech domácích zápasů zdarma na webu www.tipsport.cz. Tam již tuto neděli budou moci sledovat první zápas nové sezóny proti Vídni.

„Dlouhodobá podpora ledního hokeje v České republice i na Slovensku je pro Tipsport zcela zásadní sponzoringovou aktivitou v historii firmy. Hokej podporujeme na všech úrovních. Reprezentace, Tipsport extraliga, Chance liga, Tipsport extraliga na Slovensku, jsme také hlavním podporovatelem Univerzitní ligy vysokoškolských klubů. Znojmo se vydalo svojí cestou v mezinárodní lize, která není pro českého fanouška zatím úplně objevená, ale přináší do českého hokeje další rozměr, a věříme, že bude i pro Tipsport obohacující. Duely Znojma nabídnou zajímavé zápasy a rozšíří už tak bohaté hokejové portfolio pro naše klienty i fanoušky hokeje,” komentuje vznik nového partnerství Martin Ptáčník, manažer sponzoringu společnosti Tipsport.

„Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo se společností Tipsport domluvit na oboustranně výhodné spolupráci. Díky tomuto partnerství získají fanoušci, kteří se nebudou moci dostat na stadion, možnost zhlédnout zápasů Orlů živě na TV Tipsport, ať už budou kdekoliv. Společnost Tipsport je silným partnerem a věříme, že naši spolupráci budeme v budoucnu dále rozvíjet. Děkujeme za důvěru," kvituje nové partnerství manažer klubu Petr Veselý.